Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Чому не можна будити лунатиків

Чому не можна будити лунатиків

 28-11-2014, 22:46       glamur       3644     
Чому не можна будити лунатиків


У народі існує повір'я, що розбуджений сновида цілком може пережити шок або, ще гірше того, у нього може відбутися серцевий напад. По факту, подібне пробудження не несе у собі якихось явних ризиків. І все ж, у разі зустрічі з людиною, яка ходить уві сні, будити її небажано. Їй це не піде на користь. Як і Вам.

Розбудивши сновиду, Ви не завдасте шкоди його здоров'ю, психіці. Але при цьому велика ймовірність того, що він у результаті несподіваного пробудження може впасти і поранитися, якимось чином заподіяти шкоду тому, хто знаходиться поруч. Людина, яка може ходити уві сні, як правило, починає рухатися на неактивній стадії сну, під час так званого «повільнохвильового сну». Дана стадія характеризується глибоким сном, людина у цей час рідко прокидається. Але якщо людина все ж прокидається, то це цілком може призвести до порушення свідомості (стану, який вчені називають сонною інерцією). Даний стан може тривати приблизно до півгодини.

Фахівці, які займаються вивченням сну, і в тому числі відхилень від норм у цьому стані, кажуть, що людина, яку різко розбудили у період глибокого сну, може відчути найрізноманітніші відчуття, починаючи від нерозуміння того, що відбувається і страху, і закінчуючи перезбудженням. Така людина може повести себе не зовсім адекватно (штовхнути, повалити, вдарити того, хто знаходиться поруч). Але, навіть, якщо і не буде агресії, вона може заподіяти шкоду собі або оточуючим (піти на балкон, на кухню, вийти в коридор, або взагалі спробувати виїхати на машині).

Кращим засобом, на думку фахівців, є м'яка реакція на сновиду тої людини, яка знаходиться поруч: потрібно спокійно, без паніки, супроводити сновиду до ліжка і покласти на нього.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...
 {title}
Дата: 22 вересня 2014 10:51 | Статус: | Автор: Тарас | Група: Гості
не пробуйде даже, опасно(