Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Чи правда, що напружена робота думки вимотує нас фізично

Чи правда, що напружена робота думки вимотує нас фізично

 17-01-2015, 14:35       glamur       1334     
Чи правда, що напружена робота думки вимотує нас фізично


Вчені підтвердили той факт, що тривале напружене мислення повністю вимотує наш організм. Чому цей процес відбувається, вони пояснити не змогли. Буває в один день, встигаєш все на роботі, по приходу додому робиш генеральне прибирання, готуєш різні страви, граєш з дітьми, і залишаються ще сили на заняття у тренажерному залі. В інший день, після роботи, лягаєш на ліжко перед телевізором і моментально занурюєшся у глибокий сон. Ці два дні на роботі ви витрачали власні сили однаково. Виникає питання: чому в другий день ви були виснажені фізично набагато більше? Може від того, що в цей день ви дуже багато думали?

В Університеті практичної фізіології, професор Кент Самуель Маркор провів наукове дослідження, у результаті якого було доведено, що тривале напружене мислення повністю виснажує організм.

У даному експерименті брали участь дві групи. Кожна група отримала завдання на 90 хвилин: перша група дивилася цікаві документальні фільми, а друга група проходила захоплюючий комп'ютерний тест на тямовитість і кмітливість. Потім усіх учасників експерименту попросили позайматися на велотренажері. Найдовше крутили педалі учасники групи, в якій транслювали документальний фільм, а люди, які проходили тест на комп'ютері, фізично були більш втомленими.

На здивування професора, в учасників обох груп не відрізнялося дихання, серцевий ритм і рівень глюкози у крові.

Було відзначено і те, що обидві групи, після того як сіли на велосипеди, вибрали однаковий ритм навантаження, незалежно від власного розумового виснаження.

Тому можна зробити наступні висновки: не дивлячись на те, що у людей стомлених напруженою роботою власної думки залишалося значно менше сил і енергії, вони всеодно брали на себе однакове навантаження, як і ті люди, які відпочивали.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...