Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Чи корисно спати голяка

 22-11-2014, 22:37       glamur       5191     
Чи корисно спати голяка


Досить багато людей зовсім не сприймають піжам і нічних сорочок, а віддають перевагу сну голяка. І дійсно, вчені запевняють, що сон без одягу виключно корисний, деколи, у зовсім несподіваних випадках. Про все по порядку.

Зняття болю.
Як відомо, одяг ускладнює циркуляцію крові. Так що позбавлятися від нього хоча б вночі під час сну зовсім не зашкодить. По-перше, знімається напруга у нервових сплетіннях черевної порожнини або у випадку болі в області живота. По-друге, це принесе користь людям, які страждають на безсоння.

Нормалізується процес роботи сальних залоз.
Коли людина спить, вона відпочиває, але це зовсім не говорить про те, що активність організму повністю відсутня. Органи працюють, і для більшої продуктивності можна позбутися зайвого тиску. Адже сон голяка спрощує доступність потоку повітря, сприяє процесам регенерації шкіри. Природно, що це також впливає на обмін речовин.

Захист статевих органів.
Нижня білизна, іноді, викликає дискомфорт, а волога, яка потрапляє на білизну жінок, часом збільшує ризик інфекцій. Сон без одягу перешкоджає цьому, знижує ймовірність підхопити грибкове захворювання. У чоловіків тут свої плюси. Їм такий сон рекомендований для підтримки правильної температури яєчок. Сперма дозріває більш якісною, у свою чергу підвищується і плодючість.

Збільшення якості життя.
Напружені робочі дні викликають відчуття втоми і розбитості. І, як результат, - неможливість зануритися у спокійний сон. Не бажаєте спробувати спати голяка? Можливо, це допоможе вам скинути всю тяжкість напруженого дня, що минає. Адже відомо, що хороший сон - заряд бадьорості, енергії та позитивних емоцій на весь майбутній день.

Пропонуємо, ще декілька порад:
Дуже ефективно, перед відходом на сон, прийняти ванну. Шкіра очиститься і буде дихати. Температура, як і вологість у кімнаті повинні бути оптимальними, щоб на ранок уникнути застуди. І останнє - перетворіть вашу постіль у щось ніжне і приємне - це без сумніву сподобається вашому тілу.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...