Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Переїдання: звідки береться і що з цим робити

Переїдання: звідки береться і що з цим робити

 5-04-2015, 23:18       o_sem       823     
Переїдання: звідки береться і що з цим робити


Проблема зайвої ваги знайома майже вісімдесяти відсоткам жителів нашої планети. Дехто страждає через хворобу, хтось має вроджені проблеми, але головною причиною появи зайвої ваги являється переїдання. На жаль, люди часто намагаються за допомогою переїдання вирішити якісь особисті проблеми ч приглушити біль. Тому важливо намагатись боротись не тільки з наслідком (переїданням), а й з його причиною. Загалом, виділяють чотири основні причини.

Причина №1. Їжа як антидепресант.

Ми живемо у сторіччя стресів і переживань. Не дивно, що деякі люди намагаються заспокоїтись і вгамувати нерви таким простим і доступним задоволенням як їжа. З цим уде боротись доволі просто – намагайтесь себе контролювати. Якщо ви знаєте, що ось-ось почнеться стресовий період (сесія, низка важливих зустрічей чи конференцій, річний звіт і таке інше) намагайтесь менше їсти знаючи, що ви просто заїдаєте хвилювання, а не насправді голодні. У крайньому випадку, запасіться на цей період великою кількістю корисної дієтичної їжі – зможете і заїдати і не набирати вагу.

Переїдання: звідки береться і що з цим робити


Причина №2. Їжа як замінник кохання.
Якщо з дитинства ви відчували не достатність турботи, піклування і любові зі сторони найближчих, то скоріше за все ви спробуєте це «заїсти». Справа у тому, що коли наш шлунок набитий під зав’язку, інші потреби на підсвідомому рівні блокуються і відходять «на другий план». З цим боротися буде важче. Вам потрібно зізнатись в першу чергу собі у тому, що ви маєте цю проблему і намагатись її вирішити, а не заїдати її на самоті.

Переїдання: звідки береться і що з цим робити


Причина №3. Переїдання «за звичкою».
Якщо у вашій сім’ї було заведено обов’язково доїдати все, що насипане на тарілці, а не припиняти їсти тоді, коли ви будете ситі, то, скоріше за все, ви матимете цю проблему. Тут все просто – контролюйте своє відчуття ситості – як тільки наїлись, припиняйте і кілограми почнуть танути.

Переїдання: звідки береться і що з цим робити


Причина №4. «Швидка» їжа.
Ця проблема актуальна для тих, хто постійно кудись поспішає, постійно щось не встигає і намагається бути усюди одночасно. Тоді у людини просто не залишається часу на їжу і вона починає їсти аби що, ще й «на ходу». В такому разі ваші почуття будуть приглушені і ви не встигнете «почути» коли ви наситились. Звісно, з’їсте в рази більше ніж вам потрібно насправді. Тож, приділіть собі трохи часу – поїжте спокійно нормальну їжу і ваша проблема зникне.

Переїдання: звідки береться і що з цим робити


Частіше за все ці причини зустрічаються у комбінації, тож постарайтесь прослідкувати за своєю поведінкою і внести необхідні корективи. Тоді суворі дієти вам будуть ні до чого, адже ви й так будете у чудовій формі.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...