Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » 10 приємних способів спалити 100 калорій

10 приємних способів спалити 100 калорій

 14-01-2015, 14:06       glamur       4370     
10 приємних способів спалити 100 калорій


Навіть при щоденних тренуваннях і правильному харчуванні, необхідно додатково спалювати калорії. Приведений нами список допоможе вам у цій нелегкій справі. Ви отримаєте від цього процесу не тільки користь, але ще й задоволення.

Їзда на велосипеді
У гарну погоду прокотіться на велосипеді по парку або поїдьте у гості. Сто дві калорії можна спалити, катаючись всього п'ятнадцять хвилин на велосипеді. Тому, частіше крутіть педалі.

Ранкові прогулянки
Після того, як ви прокинулися, не сідайте одразу за стіл. Прогуляйтеся на свіжому повітрі. Можна відвідати кафе і там поснідати. Дієтологи радять перед сніданком двадцятихвилинну прогулянку, для посилення метаболічних процесів у організмі. При цьому, ви втратите від ста п'яти калорій.

Підйом і спуск по сходах
Частіше користуйтеся сходами, а не ліфтом і ескалатором. При підйомі по сходинках вгору, можна спалити до десяти калорій за хвилину, а на узвозі - близько семи калорій. Припустимо, ви живете на тридцятому поверсі. Щодня, піднімаючись і спускаючись по сходах, ви витрачаєте велику кількість калорій. Можна не відвідувати спортзал.

Смійтеся при будь-якій можливості
Дослідники з'ясували, що заразливий сміх позбавляє від 1,3 калорій. Тому, якщо ви ввечері подивилися комедію, ви не витратили даремно час. Тільки при перегляді не їжте бутерброди і чіпси.

Не сидіть
Позбавлятися від калорій можна у будь-якому місці. Навіть у черзі до стоматолога. Головне не сідати, а прогулюватися по коридору або стояти.

У їжу додавайте спеції
Всі знають, що приправи покращують смак їжі, особливо дієтичної, при цьому, вона не стає калорійною. Спеції так само здатні збільшувати метаболічні процеси в організмі. Червоний перець, наприклад, здатний підвищити температуру тіла, організм при цьому спалює зайві калорії.

Захоплення для чоловіків
Риболовля, боулінг, більярд... Якщо ваша друга половинка запросить вас провести з ним час, не відмовляйте йому. Будь-яке перераховане захоплення вашого чоловіка, позбавить вас від ста калорій за годину.

Любіть свого чоловіка
Двадцять хвилин сексу рівносильні такому ж часу на біговій доріжці. Пристрасний поцілунок спалює 6,4 калорії. Тому проводьте весь свій вільний час разом із коханим.

Ходіть по магазинам
Походи по магазинам спалюють багато калорій. За допомогою шагоміру вчені підрахували, що жінка, захоплена шопінгом, за годину здатна пройти 2,5 км. Для фігури - це дуже корисне заняття, але не для сімейного бюджету.

Відвідуйте лазню
Для оздоровлення всього організму дуже корисно відвідувати лазню. Кожен грам поту, який випаровується з поверхні вашої шкіри - це мінус вісімдесят калорій. Постійне відвідування лазні, сприяє прискоренню метаболізму. А також, з організму виводяться всі шкідливі для нього речовини.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...