Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Старший син Девіда Бекхема продемонстрував відмінну фізичну форму

Старший син Девіда Бекхема продемонстрував відмінну фізичну форму

 15-11-2015, 15:30       Marianna_777       3066     
Чужі діти ростуть швидко - цю народну мудрість продемонстрував на своєму прикладі старший син Девіда і Вікторії Бекхемів. Юнак опублікував на своїй сторінці в «Інстаграмі» фотографію зі спортзалу. На знімку насилу можна впізнати здорованя Брукліна, який ще недавно ганяв у футбол з татом і молодшими братами. Бекхем-молодший в поті чола трудиться в спортзалі. У його руках важкі гантелі. Хлопець займається спортом в майці, яка відкриває його накачаний торс. Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Старший син Девіда Бекхема продемонстрував відмінну фізичну форму

Шістнадцять років - це якраз такий вік, коли хлопчик починає перетворюватися в чоловіка. Судячи з усього, з Брукліном якраз зараз відбуваються такі метаморфози. «Тренуюся», - підписав фото молодий чоловік. Більше п'ятнадцяти тисяч чоловік на різних мовах світу написали слова захоплення спортивною формою спадкоємця Бекхемів.

Старший син Девіда Бекхема продемонстрував відмінну фізичну форму

До слова, сам зоряний батько Брукліна не в захваті від того, що його син набирає таку шалену популярність в Мережі. Девіду не з чуток знайоме, що таке випробування славою. Знаменитий футболіст придбав зоряний статус досить рано - крім успіхів у футболі він завоював звання міжнародного секс-символу. Однак це не завадило Девіду зробити блискучу кар'єру і заробити величезні статки.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...