Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Аріель Вінтер відповіла на образи в соціальних мережах

Аріель Вінтер відповіла на образи в соціальних мережах

 16-11-2015, 13:00       Marianna_777       1256     
Зірка серіалу "Американська сімейка" Аріель Вінтер часто стикається з негативом в соціальних мережах. 17-річну дівчину ображають за те, що у неї немає модельних параметрів. Зірці набридло це терпіти, і вона відповіла всім своїм кривдникам. Передає glamurchik.org з посиланням на spletnik.ru

Аріель Вінтер відповіла на образи в соціальних мережах

Останньою краплею для Аріель стало те, що на неї обрушився шквал негативних коментарів після публікації фотографії з сімейного відпочинку, де Аріель в купальнику, а поруч з нею стоять дві маленькі племінниці. Серед іншого, фолловери з Instagram писали, що вона "сама напрошується на неприємності", виставляючи такі знімки.
Щоб відповісти на образи, Вінтер виклала в соціальну мережу картинку, на якій зображена жіноча нога з відмітками, відповідними можливій довжині спідниці. Кожна відмітка підписана певним чином - "флірт", "провокація" і так далі. Зірка супроводила знімок текстом, в якому відстояла свої права і закликала дівчат не соромитися себе:

Аріель Вінтер відповіла на образи в соціальних мережах

"Хто знав, що безневинна фотографія з моїми племінницями може перетворитися на таке? Довжина спідниці дівчата не означає, що вона напрошується на неприємності. Мені неприємно думати про те, що фотографія 17-річної мене і моїх маленьких племінниць "напрошується на неприємності". Як правило, я не звертаю увагу на те, що люди наважуються сказати тобі, сидячи за комп'ютером. Але це для тих дівчат, над якими знущаються онлайн і в школі. Незалежно від того, що ви носите - ви прекрасні! Насолоджуйтесь життям і не дозволяйте нікому понизити вашу самооцінку. Дівчата повинні триматися разом!".

Аріель Вінтер відповіла на образи в соціальних мережах

Аріель вже багато раз зізнавалася, що дуже часто отримує образливі коментарі з приводу своєї зовнішності в інтернеті.

Аріель Вінтер відповіла на образи в соціальних мережах

"Бувало, що я публікувала фотографію, де я собі подобаюся, але 500 осіб писали, що я жирна і огидна".
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...