Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Глюк'oZa розповіла чим можна замінити ботокс

Глюк'oZa розповіла чим можна замінити ботокс

 20-11-2015, 12:47       Marianna_777       1090     
Глюк'oZa поділилася секретами краси, як уникнути походів за уколами краси в домашніх умовах. В кінці літа співачка створила власний б'юті-блог.

Глюк'oZa розповіла чим можна замінити ботокс

«Останнім часом кількість питань шанувальників на тему краси просто зашкалювали, тому одним прекрасним днем я вирішила завести свій б'юті-блог, де буду ділитися з вами всім потаємним - про красу, всі новинки і взагалі про все дівоче. Ідея ця виникла дуже природно, тому що навколо мене постійно нова косметика, про яку розповідають друзі-візажисти ... »- поділилася радістю зі своїми шанувальниками Наталя.

Темою чергового відео зірки стали уколи краси. На запитання «Колоти або НЕ колоти?» Наталія відповідає не замислюючись: не варто.

«Сьогодні молоді дівчата, не замислюючись, колють собі ботокс і гіалуронку, щоб зупинити процес старіння шкіри, не розуміючи, що підсаджуються в прямому сенсі на голку. Спостерігаю за такими жертвами краси вже кілька років і жахаюся: шкіра стає горбистою, препарати колють погано, якась частина компонентів не розсмоктується ... Загалом, має все це омолодження зворотний ефект - 30-річні виглядають на 40. Я задумалася на тему старіння і вирішила пошукати альтернативне рішення ін'єкціям ... І знайшла! Ще рік тому це називалося простим російським словосполученням "гімнастика для обличчя", а сьогодні стало новомодним фейсбілдингом.Як не назви, а суть одна і та ж - качати можна не тільки м'язи всіма улюбленої попи, а й м'язи обличчя. Так Так! На нашому лиці сотні м'язів, які вдячно реагують на щоденні вправи, які я і покажу сьогодні у своєму б'юті-блозі. Виглядає це, звичайно, так собі ... Але мені не страшно ділитися з вами секретами краси, якими б безглуздими на вид вони не здавалися. Передчуваю ваші скріншотікі і стоп-кадри) Загалом, приємного перегляду! І пам'ятайте, регулярні заняття спортом (у тому числі й лиця) надовго позбавлять вас від думки про радикальні методи омолодження і не зроблять вас людиною-мумією, яка не може навіть здивовано підняти брову », - дала поради шанувальникам Глюк'oZa.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...