Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Анджеліна Джолі зраділа передчасному клімаксу

Анджеліна Джолі зраділа передчасному клімаксу

 24-11-2015, 10:00       Marianna_777       1805     
У недавньому інтерв'ю Анджеліна Джолі розповіла журналістам про такий інтимний момент в її житті, як менопауза. Актриса не так давно перенесла операції з видалення молочних залоз і яєчників, і тепер у неї почався передчасний клімакс. Голлівудська зірка зізналася, що відчуває себе комфортно, і не відчуває будь-яких незручностей. Передає glamurchik.org з посиланням на starandstar.ru

Анджеліна Джолі зраділа передчасному клімаксу

Анджеліна повідомила, що щаслива стати старше, і не хоче знову бути молодою:

"Я не хотіла б знову опинитися 20-річної або 30-річної. Я з тих людей, хто навряд чи проживе довго. Я хвилювалася про смерть, рак і життя. Думаю, що проживаю дуже багато чого всього за день. Зараз я прекрасно живу з моїми дітьми і Бредом".

Енджі впевнена, що її чоловік в першу чергу цінує її людські якості, а не фізичні. Раніше Бред Пітт повністю підтримав дружину в її рішенні зробити операції, тепер же чоловік намагається оточити дружину увагою і турботою:

Анджеліна Джолі зраділа передчасному клімаксу

"Бред ясно дав мені зрозуміти, що любить в мені здатність робити все для турботи про сім'ю. Саме це робить мене жінкою в його очах, а не щось фізичне, не щось, що є або чого немає в моєму тілі. Так що я знала, що під час операцій він завжди буде на моєму боці, і що я не буду відчувати себе менш жіночною після, тому що мій чоловік не дозволить цьому статись".
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...