Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Аніта Цой скинула 10 кілограмів

Аніта Цой скинула 10 кілограмів

 25-11-2015, 09:30       Marianna_777       2263     
Аніта практично все життя бореться з вагою. Співачка правильно харчується, але кілограми все одно повертаються. Чергову війну з зайвим сантиметрам Цой оголосила, отримавши нову роботу - вона стала ведучою шоу «Весільний розмір» на каналі «Домашній». Суть проекту в тому, що на програму приходять сімейні пари, що розгубили стрункі риси, а три експерта - сама Аніта, тренер Едуард Канівський і дієтолог Ксенія Селезньова - допомагають учасникам звільнитися від усього зайвого. Передає glamurchik.org з посиланням на wday.ru

Аніта Цой скинула 10 кілограмів

"Коли я тільки приступила до зйомок, моя вага складала 68 кг, - згадує Аніта. - Я побачила пари і подумала: «Вони схуднуть, а ти так і залишишся в кадрі товстої». У підсумку я задалася метою обігнати їх усіх. Звичайно, серед героїв були результати і краще, але мені вдалося скинути 10 кілограмів, і це ще не межа! До проекту тренування в залі викликали у мене клаустрофобію. Познайомившись з тренером Едуардом Канівським і побачивши його результати роботи, я зайнялася фітнесом. Тренуюся по шість разів на тиждень. У мою програму входять силові і кардиотренировки. На диво, клаустрофобія пройшла, і мені навіть сподобалося".

Аніта Цой скинула 10 кілограмів

Тренер зауважив, що, хоч співачка і вела активний спосіб життя, до знайомства з тренажерами відсоток м'язової маси у Цой був дуже низьким. Тому виконавиці довелося підібрати програму, що враховує ці особливості організму.

"Усі наші тренування спрямовані насамперед на збільшення м'язової маси з метою підвищення працездатності, витривалості і пластичних змін тіла, - розповідає Едуард. - Щоб досягти рельєфу, Аніта регулярно виконує тривалі аеробні сесії, активно спалюючи підшкірну жирову клітковину. Виходить, що вона тренується шість разів на тиждень по годині. І результат очевидний!".
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...