Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » У чому секрет привабливих форм Бейонсе?

У чому секрет привабливих форм Бейонсе?

 13-11-2014, 22:34       Maria555       3476     
У чому секрет привабливих форм Бейонсе?


У кінці 90-х років на небосхилі засяяла нова зірка на ім’я Бейонсе, тоді вона була солісткою групи Destiny’s Child, а згодом розпочала сольну кар’єру. Старт Бейонсе як солістки – 2003 рік – випуск альбому, за який вона отримала п'ять нагород Греммі. Вокальні здібності – не єдине, чим зірка підкоряє публіку, адже, окрім всіх достоїнств, вона має ще й шикарну фігуру. За час вагітності Бейонсе набрала 27 зайвих кілограм, та завдяки своїй наполегливості та силі волі, знову вражає прихильників своїми формами.

У чому секрет привабливих форм Бейонсе?


Які ж секрети Бейонсе?

1. Регулярні заняття фітнесом
Співачка має особистого тренера – Марко Борхеса. Він розробив спеціальний комплекс вправ, у яких працюють всі м’язи. Особлива послідовність різних дій (біг, силові навантаження, розтяжка) сприяє знищенню максимальної кількості калорій.

Щоденне правило – біг 15 хвилин. Це допомагає розігрітися перед основним тренуванням та підтримувати все тіло у тонусі. Також біг – чудовий спосіб боротьби зі стресом.

Тренування для Бейонсе відбуваються п’ять днів на тиждень, від 45 хвилин до години. Щодня зірка виконує різноманітні вправи, по сто повторів кожної. Далі починаються кардіонавантаження.

Своєрідне тренування - це підготовка до виступів, іноді вона триває до 9 годин на день.

2. П’ятихвилинні тренування
Якщо Ви думаєте, що таких навантажень для Бейонсе достатньо, то помиляєтеся. Якщо у неї з’являються вільні п’ять хвилин – співачка знову тренується: випади, присідання, розтяжка, планка. Для натхнення використовує улюблену музику, що тільки підсилює отриманий заряд бадьорості.

3. Дієта
Більшість кілограмів зіркової мами, набраних за період вагітності, зникли під час годування груддю. Саме тому вона радить саме так харчувати своїх дітей всім жінкам. Після пологів у її щоденному раціоні було не менше однієї вегетаріанської страви. Взагалі Бейонсе обожнює свіжі овочі, знає про їх користь, і до сих пір притримується вегетаріанської дієти.

Якщо необхідно скинути ще декілька кілограмів, на допомогу приходять протеїнові коктейлі.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...