Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » 4 улюбених суперпродуктів наших предків

4 улюбених суперпродуктів наших предків

 5-01-2015, 17:54       Maria555       2487     
4 улюбених суперпродуктів наших предків


Термін «суперїжа» новий, але сама ідея стара як світ. Цілком можливо, що наші пращури були набагато більш обізнані про неї, адже вони часто харчувалися продуктами, які не пройшли термічну проробку, очистку, переробку і всі інші «блага цивілізації». Зараз вся суперїжа надійно запакована у різноманітні коробки, консервні бляшанки, термопакети тощо. Але це не означає, що ми не зможемо створити свій список такої їжі. Багато продуктів були відомі здавна і, користуючись популярністю не одину сотню років, дійшли до нашого столу. Ось деякі з них:

Лебеда

4 улюбених суперпродуктів наших предків


Південноамериканські інки називали її «чісайа мама», тобто «мати всіх злаків». Не так давно ця рослина знову переживала популярність і не дивно: вона містить багато білків, тому це – чудовий спосіб втамувати голод для вегетаріанців. Також вона послужить прекрасним засобом проти випадіння волосся.

Спіруліна
Одна із водоростей, містить багато білків, вітамінів, мінералів та антиоксидантів. На думку деяких науковців, вона – одна з найдавніших форм життя на нашій планеті. В їжу її почали приймати з дев’ятого століття, починаючи з імперії Канем в Чаді. Спируліна принесе користь для очей, шкіри при лікуванні алергії та для покращення рівня цукру в крові.

Сача інчі

4 улюбених суперпродуктів наших предків


Цей продукт не дуже поширений, його вживали в їжу в басейні річки Амазонка декілька століть. Особливо популярним він був серед племен інків. Сача інчі багатий на концентровані Омега-3 жирні кислоти, йод та вітаміни А і Е.

Мака

4 улюбених суперпродуктів наших предків


Також одна з поширених страв давніх племен інків. Росте мака у горах Перу. Продукт містить велику кількість рослинних стеринів, залізо, магній, калій, йод. Надає енергію всьому організму.

На останок додамо, що ці продукти, можливо, не так просто знайти. Тому пам’ятайте про більш звичну для нас їжу: куркума, імбир, мед, часник та багато інших. Вони стануть на сторожі Вашого організму перед різноманітними захворюваннями.

Що ж до нашої «четвірки суперпродуктів», то найпростіше знайти та приготувати лебеду. У магазинах здорового харчування можна знайти добавки на основі спіруліни та маки. Сача інчі можна знайти у вигляді рослинної олії та використовувати за потребою.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...