Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Лікуємося незвично!

 22-11-2014, 22:58       Maria555       1091     
Псоріаз боїться риб

Лікуємося незвично!


Турецькі лікарі вже давно практикують лікування захворювань шкіри за допомогою живих риб. Для цього необхідно занурити уражену частину тіла у воду з рибками, а ті, у свою чергу, з задоволенням посмакують мертвими клітинами. Найбільш знаний «лікар» у цій справі – маленька рибка garra rufa. У Туреччині їх не можна вивозити. Це й не дивно, адже пройшовши один курс такої терапії, хворі відчувають покращення на півроку, а то і більше.

Бджоли проти артриту
Не дивлячись на те, що бджолині укуси - не зовсім приємна процедура, вони можуть знімати запалення суглобів при ревматичному артриті. У медицині різних народів, зокрема у китайській медицині, у такий спосіб лікують не тільки артрити, а й опоясуючі лишаї та екзему.
У 2010 році спеціалісти бразильського університету провели дослідження і виявили, що бджолина отрута містить велику кількість речовин, які протидіють запаленню. Але у такий спосіб науковці тільки підтвердили те, що знають і чим користуються практики уже багато століть. Ще одне відкриття: жало може не тільки полегшити симптоми захворювання, а й запобігти їх появі.

Змії-масажисти

Лікуємося незвично!


Цей незвичний вид масажу використовують у Ізраїлі. Відбувається це так: на спину клієнта розміщають шість змій різних видів (каліфорнійська королівська, п’ятнистий полоз, поперечно-смугаста королівська змія та багато інших). Великі «лікарі» допомагають позбутися м’язових судом та болю, а дещо менші, створюють приємний ефект легкої вібрації. Таке задоволення коштує сімдесят доларів, але це анітрохи не впливає на його популярність.

Личинки у хірургії

Лікуємося незвично!


М'ясоїдні личинки комах кладуть прямо у відкриту рану і вони починають поїдати гнилу шкіру, очищаючи здорову і залишаючи її недоторканою. У цьому вони навіть майстерніші за професійних хірургів, яким доводиться разом із загнившою шкірою видаляти і частину здорової. У результаті цього рана збільшується, кровотеча та біль підсилюється.
Французькі вчені довели, що така терапія допоможе навіть скоротити курс лікування та зменшити його вартість.

Дельфіни борються з депресією та аутизмом

Лікуємося незвично!


Багато народів асоціюють дельфінів з миром та безтурботністю. Але ще досі залишається таємницею, чому просто перебування поряд із ними допомагає полегшити деякі захворювання. У 2005 році в англійському університеті Лестер було проведено дослідження, яке показало, що короткі сеанси спілкування з дельфінами покращують стан хворих уже через два тижні. Цей метод благотворно впливає і на дітей з аутизмом, які мають проблеми з вербальною комунікацією.

Живі риби лікують астму

Лікуємося незвично!


У такий спосіб лікують брати Батхіні Гоуд із Індії. Щороку вони приймають тисячі пацієнтів з астмою, яким дають проковтнути не таблетку, а живу рибку, під назвою «азіатський змієголов». Ця рибка не проста, а нагодована спеціальною секретною рослинною сумішшю. За сімейною легендою, цей рецепт відкрив їхньому предку один святий 160 років тому, зауваживши при цьому, що ліки втратять силу, якщо стануть засобом прибутку. Тому лікування і проводиться безкоштовно, а рецепт рослинної суміші тримається у секреті.

Собаки лікують діабет та епілепсію
Багатьом відомо, що деякі органи відчуттів у собак розвинуті набагато краще, ніж у нас. Деякі з чотирилапих друзів можуть відчути різкі перепади рівня цукру в крові. Їх також можна навчити розпізнавати перші симптоми епілепсії, попереджати своїх хазяїнів та приносити їм таблетки. Особливо потрібною така допомога стає, коли хворіють маленькі діти, які можуть вночі не прокинутися від нападу гіперглікемії чи гіпоглікемії. Тому, у випадку необхідності, варто завести у домі таку собаку, тоді батькам не потрібно буде щоночі вмикати будильник, щоб перевірити стан свого чада.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...