Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » 6 способів зробити робочий день легше

6 способів зробити робочий день легше

 14-01-2015, 15:12       glamur       2617     
6 способів зробити робочий день легше


Напевно, кожен погодиться з судженням, що більшість із нас без особливого задоволення відвідує своє робоче місце. З цього приводу, навіть, існують відповідні статистичні дані. Але, як же виправити ситуацію? Працювати потрібно, адже по-іншому грошей не заробиш. Ну, добре, можна відпроситися, взяти відпустку за свій рахунок, захворіти зрештою... Але це максимум на тиждень. З понеділка вас знову чекатимуть суворі трудові будні. Як же нудні робочі дні зробити більш цікавими?

По-перше, потрібно з любов'ю обладнати своє робоче місце. Адже це місце, за яким ви проводите більшу частину дня. Якщо ви офісний працівник і на столі у вас є комп'ютер, то буде доречним поставити на екран симпатичну заставку, прикрасити стіл вашими улюбленими квітами, рамкою з фотографією дорогих вам людей.

По-друге, необхідно влитися у колектив, якщо ви цього ще не зробили. Частіше обговорюйте зі співробітниками не тільки робочі моменти, а й позаробочі теми: свята, погоду та інше. Радьтеся з ними які, наприклад, вибрати меблі для кухні або куди поїхати відпочивати. Подбайте про те, щоб ваш керівник знав про ваші трудові успіхи і намагання.

По-третє, правильно розподіліть свій робочий час. Коли ви розумієте, що у вас купа невиконаної роботи, а виконати її потрібно у найкоротші терміни, зробіть список. У нього записуйте моменти, які ви вже зробили, і те, що залишилося зробити. Вказуйте терміни виконання. Так ви будете знати, яку роботу потрібно виконати у першу чергу.

Робота роботою, а обід за розкладом. Не потрібно витрачати обідній час на невиконане завдання або прогулянку по мережі інтернет. Краще, пообідавши, прогуляйтеся на свіжому повітрі, посидьте на лавочці, займіться собою. Одним словом: проведіть час у своє задоволення.

Обов'язково харчуйтеся правильно. Вживайте в їжу корисні продукти: багато овочів і фруктів, м'ясо і рибу, молочні продукти, крупи, шоколадні вироби для підняття настрою. І не переживайте за фігуру. Якщо є все у міру, то фігура, ні в якому разі, не постраждає.

У кінці робочого дня поліпшити настрій допоможуть думки про те, що скоро ви будете вдома, займетеся улюбленою справою і присвятите цей час родині. Доведіть до кінця всю сьогоднішню роботу, приведіть у порядок своє робоче місце, залиште замітки на наступний робочий день. Так, з ранку приємніше буде приходити на роботу.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...