Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

10 правил доглянутої жінки

 21-11-2014, 16:04       glamur       7186     
10 правил доглянутої жінки


Якщо ви не вважаєте себе доглянутою жінкою, але дуже хочете нею стати, ознайомтеся з нашими рекомендаціями. Вони обов'язково вам знадобляться.

1. Волосся
Напевно, не варто говорити, що волосся обов'язково повинне бути чистим. Чистота - основа краси. Відрослі кінчики волосся завжди виглядають неохайно, тому обов'язково фарбуємо волосся раз на два місяці, не рідше. Про волосся необхідно піклуватися. Неприпустимі ніякі посічені кінчики. Доглянута жінка завжди користується масками і маслами для волосся, а посічені кінчики підстригає.

2. Шкіра
Шкіра може бути сухою, нормальною, жирною або комбінованою. Якою б не була шкіра, вона обов'язково повинна бути очищеною і зволоженою. Звичайно ж, за нормальною шкірою догляд може бути мінімальним, а ось жирна, суха або комбінована, вимагає до себе додаткового догляду. Дбайте про шкіру, щоб звести всі проблеми з нею до мінімуму.

3. Нігті
Зламані, такі, що шаруються, неакуратні нігті виглядають вкрай неохайно. Нігті неодмінно повинні бути однієї довжини. Якщо зламався хоч один ніготь, обрізати доведеться все. Краще мати короткі, але охайні нігті, ніж довгі, але неакуратні. Лак потрібно оновлювати, як тільки він почав злазити.

4. Зуби
Рівні білі зуби і красива посмішка - що може бути краще? Доглядайте за зубами, відвідуйте зубного лікаря два рази на рік. Користуйтеся не тільки зубною щіткою, але і зубною ниткою і ополіскувачем для порожнини рота.

5. Шкіра рук і тіла
Більшість жінок не наносить зволожуючий крем після кожного прийому душу на все тіло, а тільки на обличчя. Однак, вся шкіра має потребу в догляді. Використовуйте крем для шиї, декольте, молочко для тіла, щоб шкіра завжди виглядала надзвичайно. Користуйтеся захисними кремами від сонячних променів та жирними у морози. Наносьте крем для рук після кожного їх миття.

6. Брови
Брови можуть прикрашати жінку не гірше макіяжу, а можуть зіпсувати все враження. Брови завжди повинні бути акуратними. Якщо ви любите робити манікюр у професійного майстра, попросіть його заодно зробити корекцію брів. Якщо брови світлі, регулярно підфарбовуйте їх.

7. Макіяж
Занадто помітний макіяж не приваблює, а відштовхує. Якщо сумніваєтеся у доречності яскравих фарб, відмовтеся від них на користь більш м'яких. Ніколи не фарбуйте одночасно в яскраві тони очі та губи. Акцент повинен бути на чомусь одному.

8. Одяг та аксесуари
Купуючи новий одяг, відразу продумуйте аксесуари до нього. У доглянутої жінки до будь-якого вбрання є підходящі туфлі, сумочка та прикраси.

9. Аромат
Важливий не сам парфум, а його кількість. Занадто сильний аромат може погубити ретельно продуманий образ. Запах парфумів повинен ледь відчуватися.

10. Гладка шкіра всюди
На тілі не повинно бути ніякої рослинності. Якщо у кам'яному сторіччі волосся на тілі носило у собі якусь функцію, то у наш час у ньому немає ніякої необхідності.

Доглянута жінка завжди виглядає природно і натурально. Занадто довгі вії, силіконові груди, надуті губи, занадто довгі нігті не завжди є еталоном доглянутості та краси.
Будьте дійсно природно гарною!
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...