Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Масако Мізутані - жінка, яка не старіє

Масако Мізутані - жінка, яка не старіє

 17-11-2014, 20:15       glamur       3005     
Масако Мізутані - жінка, яка не старіє


Дивлячись на дівчину на фотографії, мимоволі задаєшся думкою, скільки ж їй років? Здогадатися непросто. Двадцять, двадцять п'ять? Повірити у те, що японці Масако Мізутані вже виповнилося сорок шість років, неможливо. До речі, популярність їй принесла саме її зовнішність. Для її віку, виглядає вона на диво молодо. Частенько навіть говорять, що її двадцятип'ятирічна дочка не настільки гарна, як її мама, а сама Масако - відьма. Після перемоги у конкурсі серед людей старше тридцяти п'яти років, вона стала відомою на весь світ.

Масако Мізутані - жінка, яка не старіє


Секретами своєї зовнішності Масако Мізутані тепер ділиться з усіма охочими у своєму блозі, який набирає до 10 000 переглядів на добу. За її словами, догляду за собою вона приділяє не менше 5 годин щодня, ніколи не виходить з дому, не наклавши на обличчя і тіло сонцезахисний крем, захоплюється масажем, п'є багато води і спить 8 годин на день, а також не палить, харчується тільки здоровою їжею і займається спортом. Важливо і те, що налаштована вона завжди виключно позитивно.

Масако Мізутані - жінка, яка не старіє


Правила ці відомі всім, і в них немає нічого надприродного. І, ймовірно, жінка дійсно дотримується їх кожен день, не роблячи собі ніяких поблажок. Ймовірно, важливу роль відіграють і азіатські гени Масако.

Масако Мізутані - жінка, яка не старіє


Періодично у засобах масової інформації порушується питання про те, що вся історія японської нестаріючої жінки - плід її уяви, а на фотографіях зображена не сама Масако, а її юна дочка, і що 1968 рік - НЕ рік її народження. Можливо це і насправді так. І мета всього цього - просування на ринку косметичних засобів, на які посилається японка.

Однак істина невідома нікому.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...