Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кератинове випрямлення волосся

Кератинове випрямлення волосся

 27-10-2014, 13:00       pa_lya       1824     
Кератинове випрямлення волосся


Якщо вас не влаштовує стан вашого волосся, то можна розглянути такий варіант, як кератинове випрямлення волосся.

Кератин – це основний елемент волосся, його натуральний компонент. Кератин надає волоссю його форму, через це ви маєте або пряме волосся, або кучеряве. Сонячне проміння, фарбування, вітер, вода невисокої якості сприяють зниженню рівня кератину, і тоді волосся стає сухим, ламким, тьмяним.

Кератинове випрямлення волосся дозволяє вирівняти майже 100 % кучерів на термін до п’яти місяців. Також ця процедура дозволяє відновити пошкоджену структуру та надає волоссю блиску.

Препарат, що використовується при проведенні процедури, містить важливі доглядаючі компоненти, силікон та протеїни шовку, насичує волосся жирними кислотами.

Тип волосся не впливає на те, чи підходить вам процедура, проте, найбільш пошкодженому волоссю вона просто необхідна.

Кератинове випрямлення волосся

Кератинове випрямлення волосся


Як проводиться кератинове випрямлення волосся?

Спершу проводять очищення і підготовку волосся, щоб прибрати з нього залишки пилу та шкірного сала. Після миття трішки підсушують.
Потім наносять по всій довжині підібраний майстром кератин, на основі типу вашого волосся. Витримують 30-40 хвилин, щоб склад потрапив до волосся, та, не змиваючи, висушують насухо.

Далі, починаючи з нижніх прядок, майстер вирівнює волосся прасочкою, розігрітою до високої температури. Під її впливом кератин закриває лусочки на волосках і зміцнює їх. Кератин захищає волосся від термічного впливу.

Є певні рекомендації після того, як процедура вже завершена:
• Після процедури, впродовж трьох днів не травмувати волосся заколками, шпильками, не прибирати за вуха, не мити, щоб не залишити заломів. Якщо це вже сталося, то потрібно вирівняти місце залому прасочкою.
• Не варто фарбувати волосся по усій довжині, адже фарба може виштовхнути кератин і пошкодити структуру волосся, що призведе до проблем.
• Не використовувати дешеві засоби для миття волосся, тому що вони можуть спричинити вимивання кератину.

Тривалість процедури: 90-120 хвилин.
Таким чином, за дві години ви отримаєте гладеньке, блискуче та здорове волосся.

Заплатити за це задоволення доведеться недешево. У професійних салонах це коштуватиме від 700 гривень, а майстрам на дому, ви віддасте близько 500 гривень.

Ціна залежить і від довжини волосся. У будь-якому випадку краса та здоров’я варті будь-яких коштів.

Вдома, для оздоровлення волосся, можна користуватися масками з додаванням кератину. Зазвичай, вони наносяться на вологе волосся на 10-20 хвилин, а потім рясно змиваються водою.

Такі засоби добре розплутують і розгладжують волосся, усувають пухнастість. Глибоко відновлюють структуру волосся, роблячи його м'яким і блискучим, повним сили й енергії.

Їх можна придбати у магазинах із засобами по догляду за волоссям, або у звичайних супермаркетах, вартість буде починатися від 50 грн.

Кератинове випрямлення волосся

Кератинове випрямлення волосся
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...