Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Проста медитація для вашого здоров’я

Проста медитація для вашого здоров’я

 22-10-2014, 20:00       o_sem       1142     
Проста медитація для вашого здоров’я


Здається, що медитація - це щось занадто складне і недоступне простій людині. Насправді, все значно простіше. Зовсім не обов’язково годинами сидіти у позі лотосу для того, щоб ваш організм отримав заряд сили і бадьорості на цілий день. Для цього достатньо виконувати декілька простих вправ протягом десяти хвилин.

1. Знайшовши якесь тихе і спокійне місце, де вас ніхто не потурбує, зведіть до мінімуму сторонні звуки. Сядьте на підлогу або стілець у будь-яку зручну для вас позу. Глибоко вдихніть і видихніть.

2. Продовжуйте глибоко дихати, при цьому намагайтеся відключитися від буденних справ і зануритись у себе. Огляньте своїм внутрішнім зором все ваше тіло, намагайтеся відчути, не торкаючись, пальці рук і ніг, коліна й інші частини тіла.

3. Навіть, якщо у вас є якась нагальна і важлива справа, намагайтеся не пускати думки про неї до мозку. Як тільки ви закінчите, рішення прийде саме. Стисніть долоні перед собою. Продовжуйте натискати однією долонею на іншу, так, ніби вони між собою конкурують. Повторіть вправу декілька разів.

4. Тепер підніміть стиснуті руки догори, витягнувшись тілом наче стріла до стелі. Потягніться декілька разів.

5. Роз’єднайте долоні, а потім, тримаючи руки угорі, опустіться всім тілом до долу, так, щоб ваші груди лягли на коліна. Не забувайте про дихання. Підніміться і повторіть знову декілька разів.

Проста медитація для вашого здоров’я
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...