Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Зіркова мотивація Ірини Шейк

 23-11-2014, 18:58       Maria555       1992     
Зіркова мотивація Ірини Шейк


Бажаєте мати струнку фігуру і при цьому не відмовлятися від улюблених гамбургерів? Тоді Вам просто необхідно прислухатися до порад Ірини Шейк. Знаменитість обожнює гамбургери, але це не заважає їй вражати всіх своїми ідеальними пропорціями.

Нещодавно Ірина відкрила свій секрет. На її думку, бажання смачно і калорійно харчуватися це не проблема, а стимул до дії.

Двадцятивосьмирічна зірка має одну слабкість – вона просто обожнює гамбургери і курячі нагетси. Таке захоплення породило ще одне – спортивний спосіб життя.

Також Іра розповіла, що постійно прагне вдосконалення. Навіть коли фігура здається ідеальною, Шейк не припиняє тренування. Вона вважає, що людина, яка взяла на себе відповідальність з’їсти не дуже корисну їжу, повинна мотивувати себе на тренування. На її думку, не можна вранці, дивлячись у дзеркало, думати, що Ви чудово виглядаєте, цього достатньо і можна припинити заняття спортом. Людина має постійно вдосконалюватися.

Зіркова мотивація Ірини Шейк


Раніше Ірина говорила, що вона дуже лінива, але змушує себе боротися за чудову фігуру. Як? Займаючись бігом, пілатесом і просто тренуючись у тренажерному залі.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...