Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Чистити зуби після кожного прийому їжі шкідливо

Чистити зуби після кожного прийому їжі шкідливо

 22-11-2014, 19:00       glamur       2133     
Чистити зуби після кожного прийому їжі шкідливо


Уже давно доведено користь чистіння зубів після кожного вживання їжі. Під час даної процедури відбувається видалення залишків їжі й усувається небажаний запах із роту.

Але важливо знати, що після прийняття їжі чи напоїв, емаль зубів стає особливо чутливою і схильною до пошкоджень. Емаль розмягчують кислоти, що знаходяться у продуктах харчування. Тому, зношування емалі відбувається швидше, якщо почистити зуби протягом першої години після вживання їжі.

Виходячи з цього, не рекомендують чистити зуби відразу після їжі. Однак, робити це два або три рази протягом дня необхідно. Особливо важливо чистити зуби увечері, так як вночі у роті пересихає, і емаль зубів легко пошкоджується бактеріями. А вранці важливо очищати зуби від нальоту, який утворюється за ніч.

Таким чином, вранці чистимо зуби після сніданку, але дотримуємося необхідного проміжку часу після прийому їжі (як мінімум 1-єї години). Також корисно чистити зуби і вдень. Однак, не слід особливо захоплюватися цією процедурою, оскільки багатократна чистка зубів може викликати пошкодження ясен.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...