Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ще один доказ того, що підсолоджені продукти та напої насправді вбивають нас

Ще один доказ того, що підсолоджені продукти та напої насправді вбивають нас

 24-11-2014, 13:00       glamur       1398     
Ще один доказ того, що підсолоджені продукти та напої насправді вбивають нас


Журнал «JAMA» опублікував результати нового дослідження, яке показує, що вміст цукру в безалкогольних напоях, кашах і тістечках провокує появу зайвої ваги, а також у рази збільшує ризик померти від серцево-судинних хвороб.

За умови, що ви купуєте більше однієї четвертої щоденної норми калорій із продуктів і напоїв, в які додано цукор, ризик померти від серцево-судинних захворювань зростає у три рази.

При помірному вживанні таких продуктів істотна шкода здоров'ю така: від десяти до двадцяти відсотків добового споживання калорій - ризик зростає на одну третю, інакше кажучи, вистачить однієї баночки газованого напою на добу.

Дані Всесвітньої організації охорони здоров'я: не варто вживати більше десяти відсотків калорій від добового раціону з підсолодженою їжею.
Незважаючи на це, такі продукти користуються популярністю у більш ніж семидесяти відсотків дорослих. До шкідливих відносять всі продукти у які, при обробці або виготовленні додається цукор: напої, які підсолоджені цукром, солодощі, в основі яких лежать злаки, фруктові напої, десерти з молочних продуктів, цукерки, готові каші та хліб на дріжджах.

При чому цукор, який міститься у фруктах і свіжих фруктових соках, не є шкідливим. До найшкідливіших відносять спиртні напої, торти і пудинги, напої з фруктів, десерти з молочних продуктів і цукерки. Одна банка кока-коли, приміром, містить тридцять п'ять грамів цукру і 140 калорій.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...