Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Яка смертельна доза нікотину?

 22-11-2014, 21:30       glamur       1685     
Яка смертельна доза нікотину?


У народі кажуть, що крапля нікотину вбиває коня. І це досить правильне висловлювання. Зараз ми вам про це розповімо.

Насправді доза нікотину - це величезна доза отрути. Нікотин дуже шкідливий для комах і савців. Дія його аналогічна нейтротоксину, різко відбувається паралізація нервової системи: зупиняється дихання, перестає битися серце і настає смерть.

Випалена пачка міцних цигарок становить 1мг/кг тієї дози, після якої настає летальний результат. Часте вживання нікотину призводить до фізичної та психологічної залежності, яка важко піддається лікуванню.

Виявлено той факт, що люди, які страждають діагнозом шизофренія, захоплені великою пристрастю до паління. Як тільки нікотин проникає в організм, він швидко всмоктується у кров і може подолати гелатоенцефалітичну перепону. Потрібно всього лише сім секунд після поглинання сигаретного диму, щоб нікотин проник у мозок. Час неповного виведення нікотину з організму становить приблизно дві години. Нікотин, який вдихають з тютюновим димом у процесі паління, прирівнюється до невеликої частки нікотину, що знаходиться у тютюнових листках.

Маса нікотину, яка потрапляє в організм при палінні, визначається багатьма умовами. У тому числі, вона залежить від виду тютюну, та від того, чи вдихається повністю дим, чи використовується фільтр.

На прикладі жувального і нюхального тютюну, які кладуться у рот і пережовуються або вдихаются носом, маса нікотину, яка проникла в організм, є набагато більшою, аніж при тютюновому палінні.

У двадцятому сторіччі нікотин був головним інсентицидом у захисті рослинного світу. Для цього застосовували чистий нікотин, його сульфат, пил з тютюну, але найбільшу активність мав чистий засіб, який також був отруйним для савців.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...