Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кіра Пластиніна ділиться секретами

Кіра Пластиніна ділиться секретами

 23-11-2014, 13:45       Maria555       2012     
Кіра Пластиніна ділиться секретами


Що завжди залишається в моді? Це здоров’я і підтягнута фігура.

Незалежно від віку кожна дівчина прагне і має прагнути слідкувати за собою. Такий догляд не передбачає обов’язкового користування косметикою чи зловживанням різноманітними процедурами. Це, в першу чергу, захист шкіри від холоду, спеки, заняття спортом, правильне харчування.

Кіра розповіла, що її щоденний макіяж – зазвичай справа власних рук. Вона намагається зробити його якомога природнішим, лиш трохи виділяє очі. Іноді дівчина все ж таки користується послугами професіоналів, але тільки перед професійними фотосесіями.

Одне з останніх придбань у косметичку – улюблена пудра з мінералами. Кіра не користується тональним кремом, а от пудра – саме те, що потрібно.

На думку, юного дизайнера, неможливо вибрати собі мейк-ап на всі випадки життя, не потрібно намагатися стати схожою на когось, просто знайдіть свою індивідуальну особливість і вигідно її підкреслюйте.

Щодо косметичних процедур, то для Кіри, передусім, - це очищення і зволоження шкіри. Обов'язковими є також заняття спортом. Улюблений вид – їзда на конях. Щодня дівчина снідає вівсяною кашею на воді з медом. На думку дівчини, все треба робити з задоволенням, тільки тоді воно буде корисним.

Чи є якісь заборони? Звичайно, є. Це алкоголь, нікотин. Одна із слабкостей знаменитості – сонячні ванни, але навіть ними Кіра намагається не зловживати. Також вона намагається утримуватися від експериментів із зовнішністю.

Найнеобхідніші речі в косметичці: крем під макіяж, пудра з мінералами, туш, олівці для очей, блиск для губ.

Зазвичай вважається, що чим дорожче бренд, тим він якісніший. Але не завжди така формула діє. Іноді навіть найдорожчі косметичні засоби можуть не підійти, а от більш дешеві – якраз для Вас, тому головне – індивідуальній підхід до їх вибору.

Народні засоби також мають шанс на існування, але і тут треба бути обережною і керуватися правилом: не нашкодь.

Кіра Пластиніна ділиться секретами

Кіра Пластиніна ділиться секретами
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...