Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Секрет краси Дженіфер Лопес

 24-11-2014, 20:30       o_sem       1076     
Секрет краси Дженіфер Лопес


Бути завжди красивою і привабливою – мрія мільйонів жінок з усього світу й професійний обов’язок відомих особистостей. Серед них і співачка, акторка, і просто надзвичайно приваблива жінка – Дженіфер Лопес. Її зовнішній вигляд завжди вражає, кожен її вихід на публіку – подія, про яку будуть говорити. Проте, виявляється, не так просто це їй вдається. У Дженіфер, як і в будь-якої іншої жінки, безліч проблем із зовнішнім виглядом, які потребують постійної кропіткої роботи.

Так, за словами інсайдера з найближчого оточення Лопес, найбільш проблемна зона для неї – стегна. Власне кажучи, саме завдяки ним вона і прославилася, а наразі, їй доводиться щодня боротися з головною проблемою в цій зоні – целюлітом. За словами інсайдера, щоб побороти його, Дженіфер використовує ексклюзивний дорогезний крем, який у своєму складі містить алмазний пил. Його вартість близько двохсот п’ятдесяти доларів. Співачка користується ним щодня, і тільки таким чином їй вдається контролювати целюліт, який поширюється все більше і більше.

Якщо ви маєте таку ж саму проблему, то можете скористатись способом Дженіфер. Звісно, на крем з алмазними частинками грошей вистачить не у кожної. Але просто скрабувати проблемну зону будь-яким засобом – це дієвий метод. Тож, спробуйте, і ви зможете зробити ваші стегна такими ж гарними, як і у Дженіфер.

Секрет краси Дженіфер Лопес

Секрет краси Дженіфер Лопес

Секрет краси Дженіфер Лопес
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...