Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Річард Гір вивів в світ нову кохану

Річард Гір вивів в світ нову кохану

 26-11-2015, 10:30       Marianna_777       2122     
Обраницею 66-річного актора стала 32-річна іспанка Сільва. Передає glamurchik.org з посиланням на wday.ru

Річард Гір вивів в світ нову кохану

Про особисте життя Річарда Гіра ходять чутки з тих пір, як два роки тому пішов з сім'ї. Мовляв, любові більше немає, і він не хоче мучити ні себе, ні дружину. Тоді ж, на радість прихильницям, вільний Гір заявив, що має намір знову відшукати любов ...

Річард Гір вивів в світ нову кохану

І, треба сказати, пошуки тривали недовго. Уже через півроку красеня-актора зачарувала 32-річна Сільва з Іспанії. Дівчина, в минулому модель, часта гостя світських вечірок. На одній з них її і помітив зірка Голлівуду.

Зав'язався роман, який згодом переріс у серйозні стосунки. Пара нерозлучна вже півтора року. Тільки от афішувати свою любов не квапилися. Лише влітку актор заявив, що його серце знов не вільно.

Річард Гір вивів в світ нову кохану

А днями щасливі закохані разом з'явилися на публіці. Привід - прем'єра нового фільму Річарда під назвою «Перерва на бездумність».

На фотосесии, попередньої заходу, Сільва виглядала дещо збентеженою. Зате Гір посміхався і міцно стискав руку супутниці.

Збіг чи ні, але новий фільм Гіра якраз розповідає про спроби чоловіки налагодити своє особисте життя, а починає він з поновлень відносин з дочкою.

А ось шлюборозлучний процес, запущений ще два роки тому, триває ... Спільно нажитого майна так багато, що в стосах паперів закопався не один юрист. Так що, ймовірно, нова обраниця актора ще не скоро зможе стати місіс Гір
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...