Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Зірки, яких усиновили (фото)

 28-12-2014, 20:00       jul       3668     
Зірки, яких усиновили (фото)


Чи цікавилися Ви коли-небудь, у якій родині виросла та чи інша зіркова особа? Чи росла вона все маючи, чи була обділена чимось, чи дорослішала у повноцінній сім'ї або не мала рідних батьків?

Спробуємо разом трохи розібратися у цьому.

Ніколь "Снукі" Поліцці. Ніколь народилася в Сантьяго, Чилі. Коли їй було 6 місяців, вона була прийнята і вихована італо-американськими батьками у Мальборо, штат Нью-Джерсі. Було з'ясовано, що вона насправді суміш циганської, андалузької, словацької та російської крові.

Зірки, яких усиновили (фото)


Мерилін Монро. Гледіс Бейкер народила Мерилін Монро, її батько був вказаний, як Мартін Едвард Мортенсен, але Мерилін ніколи не визнавала його як такого. Коли вона була молода, її мати була психічно та фінансово нестійкою, тому вона віддала Мерилін до прийомних батьків Альберта та Іди Болендер. Колись Гледіс намагалася насильно забрати Мерилін назад, але не отримала її знову. Скоро жінку поклали до Державної лікарні Норволк і Мерилін опинилася під опікою держави, розпочавши свій шлях через різні будинки приймалень.

Зірки, яких усиновили (фото)


Біл Клінтон. Біла Клінтона при народженнні назвали Вільямом Джеферсоном Блізе III. Його батько помер за три місяці до його народження, а мати залишила його на піклування бабусі й дідуся, Елдріджа й Едіт Кесіді на багато років. Його мати одружалася з Роджером Клінтоном.

Зірки, яких усиновили (фото)


Ніколь Річі. Біологічний батько Ніколь Річі - Пітер Майкл Есковедо, музикант, який колись грав з Лайонелом Річі. Коли дівчині було 3, батьки віддали її Бренді Харві та Лайонелу Річі, тому що вони були не в змозі забезпечити її матеріально. Спочатку Лайонел просто став її опікуном, але потім прийняв її, коли їй було дев'ять.

Зірки, яких усиновили (фото)


Крістен Ченовет. Крістен удочерили, коли їй було п'ять днів Джері та Джун Ченовет в Брокен Ерроу, штат Оклахома, який є передмістям Талса. Вони назвали її Крісті Даун Ченовет.

Зірки, яких усиновили (фото)


Стів Джобс. Стів Джобс народився у Абдулфата Жандалі та Джоан Шебл, але батько Шебл не відпускав доньку з Жандалі, і тоді вона втекла до Каліфорнії, а Стіва віддала на усиновлення. Хлопчик був прийнятий Полом і Кларою Джобс, після того, як пара дізналася, що не може мати дітей. Його біологічні батьки таки одружилися потім, коли його дід по материнській лінії помер, і у них народилася донька, але все це було вже без відома Стіва.

Зірки, яких усиновили (фото)


Сара Маклахлан. Незабаром після того, як вона народилася у Канаді, Сара Маклахлан була прийнята американською парою.

Зірки, яких усиновили (фото)


Фейс Хілл. Фейс Хілл народилася у Ріджленді, штат Місісіпі, де ще немовлям її удочерили Една і Тед Перрі. Пара назвала її Одрі Віра Перрі і виростила нарівні зі своїми двома біологічними синами у благочестивому християнському регіоні Стар, Місісіпі, в 25 хвилинах їзди від Джексона.

Зірки, яких усиновили (фото)


Рей Ліотта. Рей Ліотта народився і був усиновлений 6-місячним в Нью-Йорку, штат Нью-Джерсі, Мері й Альфредом Ліоттою. У нього є сестра, Лінда, яку також удочерили. Він знав у молодому віці, що він нерідний і виступив перед своїми однокласниками з розповіддю про це. На початку 2000-х років він виявив, що його біологічна мати має шотландське походження. Він також з'ясував, що має зведеного брата, п'ять зведених сестер, і ще рідну сестру, але хто вони, він не знає.

Зірки, яких усиновили (фото)


Джеймі Фокс. Незабаром після того, як він народився, Джеймі Фокс був прийнятий і вихований прийомними батьками своєї матері, Естер Марі та Марком Толлі. З тих пір, він мав мало контактів з її біологічними батьками, так як вони не були частиною його виховання.

Зірки, яких усиновили (фото)


Майкл Бей. Майкл Бей народився в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія, і був усиновлений Харієт і Джимом Беями.

Зірки, яких усиновили (фото)


Бейб Рут. Бейб Рузер був відправлений у дитячий будинок в 1895 році у віці семи років. Саме у промислове училище Святої Марії для хлопчиків, де він зустрів Брата Матфія, який навчив його грати в бейсбол.

Зірки, яких усиновили (фото)


Елеонора Рузвельт. Елеонора Рузвельт народилася у елітних світських батьків Еліота й Анни Рузвельт. Мати Елеонора померла в 1882 році, а батько помер два роки по тому, прагнучи, щоб дівчина була прийнята бабусею по материнській лінії, Мері Лівінгстон Ладлоу.

Зірки, яких усиновили (фото)


Нельсон Мандела. Після того, як його батько помер, Нельсон Мандела був усиновлений у віці 9 років Головним Джонгінтаба Даліндьєбо, чинним представником людей Зембу.

Зірки, яких усиновили (фото)


Ліз Фейр. Ліз Фейр народилася у Нью-Хейвені, штат Коннектикут, але виросла у Вінетці, штат Іллінойс, зі своїми прийомними батьками середнього класу, Ненсі та Джоном Фейрами.

Зірки, яких усиновили (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...