Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Манікюр Ріани вартував більше 10 тисяч доларів

Манікюр Ріани вартував більше 10 тисяч доларів

 17-09-2014, 12:53       o_sem       1273     
Манікюр Ріани вартував більше 10 тисяч доларів


На що тільки не підуть справжні зірки для того, щоб виглядати якнайкраще. Наприклад, барбадоська співачка Ріана витратила на свій манікюр більше десяти тисяч доларів.

Зараз артистка знаходиться на узбережжі Середземного моря та разом із друзями проводить відпустку на яхті. Проте краса для неї все ще залишається надзвичайно важливою.

За час, поки співачка провела у відпустці, її манікюр почав втрачати форму і привабливість. Зрозуміло, що її нігтикам потрібна була негайна корекція, адже негоже зірці світового масштабу мати такий неохайний вигляд.

Але, як стверджує джерело з близького оточення артистки, Рірі трохи пихата і віддає перевагу лише найкращим майстрам косметології, манікюру, візажу та перукарям, про яких вона сама може сказати, що це дійсно справжні спеціалісти. Саме тому, замість того щоб скористатися послугами місцевих майстрів манікюру, вона без вагань вирішила витратити десять тисяч доларів, щоб привезти, розмістити і оплатити працю «королеви манікюру» з Лондону – Джені Лонгворт.

Можливо, це і марнотратство, але зірки мають право на власні примхи. До речі, Ріану постійно супроводжують у поїздці дві майстрині – перукар і спеціаліст по нарощуванню вій.

Манікюр Ріани вартував більше 10 тисяч доларів
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...