Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кім Кардашьян змінила стиль (фото)

Кім Кардашьян змінила стиль (фото)

 9-02-2015, 17:26       o_sem       1445     
Кім Кардашьян змінила стиль (фото)


За повідомленням Гламурчик - новини шоу бізнесу . Відома світська левиця і медіа-персона Кім Кардашьян, вирішила трохи змінити свій імідж. Всі ми давно звикли бачити її у образі гламурної діви із довгими пасмами чорного волосся (не дивлячись на те, що Кім деякий час тому, все ж таки, була майже білявкою, цей образ не надто прижився і не дуже нам запам’ятався). Проте, схоже, що Кім це трохи набридло, і вона вирішила його підкорегувати. Нещодавно, на її офіційній сторінці у соціальній мережі з’явилось фото, на якому теле-діва постала з доволі короткою зачіскою.

З першого погляду нова зачіска виглядає дуже незвично. Проте, трохи придивившись, ми мусимо визнати, що їй дуже пасує така довжина. Обличчя одразу стало більш свіжим і молодим. Судячи із фото, Кардашьян також цілком задоволена отриманим результатом. До речі, фанати Кім також підтримали свою улюблену зірку й у коментарях написали безліч схвальних відгуків.

Цікаво, а що підштовхнуло її до змін? Чи не чекати нам якихось новин від неї? Адже всім відомо, що «Жінка, яка змінює зачіску – прагне змінити своє життя». Можливо, вже незабаром ми почуємо про її новий цікавий проект чи новий поворот у її кар’єрі, тож, з нетерпінням чекаємо на новини. А поки що роздивляємось нову зачіску Кім і обговорюємо її.

Кім Кардашьян змінила стиль (фото)

Кім Кардашьян змінила стиль (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...