Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Джаред Лето змінив імідж (фото)

Джаред Лето змінив імідж (фото)

 5-03-2015, 20:00       o_sem       1403     
Джаред Лето змінив імідж (фото)


Вже повним ходом йде підготовка для зйомок кінокоміксу «Загін самогубць». І режисер проекту Девді Ейр не забуває тримати нас у курсі подій. Буквально нещодавно на його сторінці у Twitter з’явилась фотографія перукарських ножиць, які от-от готові кому сильно вкоротити волосся з підписом «Ну що, почнемо?». На самому початку ніхто не звернув на це особливої уваги. Та вже за декілька годин це стало справжньою новиною дня, адже на наступній світлині ми побачили Джареда Лето з короткою стрижкою і без бороди.

Від його іміджу, до якого ми так довго звикали, не залишилося і сліду. Сам актор і співак на своїй сторінці у соціальній мережі підтвердив, що зміни дійсно відбулись доволі оригінальним способом. Він написав: «Я вже встиг скучити за своєю бородою». А от фанатам таке перевтілення сподобалась. Основна маса підписників Джареда вітають його зі зміною іміджу і запевняють, що він виглядає неперевершено.

Нагадаємо, що на такі жертви Лето пішов через свою нову роль Джокера у «Загоні Самогубць». Сподіваймося, що це не дарма і роль дійсно вартувала таких змін, до яких Джаред, схоже, морально виявився не готовим, та чого не зробиш заради мистецтва, чи не так?

Джаред Лето змінив імідж (фото)


Джаред Лето змінив імідж (фото)

Джаред Лето змінив імідж (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...