Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Секрети стрункості Фергі

 9-03-2015, 16:00       o_sem       1220     
Секрети стрункості Фергі


Відома співачка і просто красуня Фергі завжди вражала нас своєю стрункою фігурою і підтягнутим тілом. Та пів року тому вона народила сина Акселя і, звісно, трохи набрала у вазі. Та вже зараз вона майже повністю «повернулась у форму» і виглядає пречудово. У одному зі своїх нещодавніх інтерв’ю вона розповіла у чому її секрет.

«Я доволі довго не могла прийти до тями після пологів. – розповіла співачка – Спочатку треба було зрозуміти що трапилось, а потім вже починати діяти.»
Виявилось, що аби бути стрункою і підтягнутою Фергі постійно займається спортом. При чому, різноманітним спортом, не зациклюючись лише на одному якомусь його видові.

«Якщо ви хочете схуднути, запишіться в найближчу залу і оберіть декілька різних видів занять. Так ви постійно будете чимось зайняті, постійно робитимете щось нове Це допоможе відволіктись від самого процесу тренування і різноманітить ваше життя. Я регулярно займаюсь на орбітреку, біговій доріжці, катаюсь на велосипеді і до того ж займаюсь танцями».

На жаль, магічного засобу скинути зайву вагу Фергі нам не підказала – тільки наполеглива праця і тільки бажання змінитись на краще допоможуть вам у цьому, тож не баріться і починайте щось робити вже сьогодні.

Секрети стрункості Фергі

Секрети стрункості Фергі

Секрети стрункості Фергі
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...