Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Невідомі факти про Джастіна Бібера

Невідомі факти про Джастіна Бібера

 22-03-2015, 15:45       o_sem       1945     
Невідомі факти про Джастіна Бібера


Схоже, що відомий канадський виконавець Джастін Бібер дійсно вирішив змінюватись. І перше з чим він вступив у бій – це його пихатість і зверхність. А для боротьби він обрав доволі оригінальний спосіб – погодився стати головним героєм передачі «Засмаж зірку». Головна ідея шоу полягає у тому аби відома особистість була висміяна з усіх можливих боків. Погодьтесь, аби погодитись на обкидання яйцями, татуювання у вигляді мішені на спині, подивитись пародію на самого себе - треба бути доволі сміливим.

Невідомі факти про Джастіна Бібера

Невідомі факти про Джастіна Бібера


Промо-відео цієї події розлетілось інтернетом буквально миттєво. Його вже подивились мільйони користувачів мережі. Дивлячись на такі позитивні зрушення у характері артиста, ми вирішили його трохи підтримати і розповісти вам невідомих фактів з життя співака. Він сам розповів їх у інтерв’ю.
Напевно, ви не знали, що батько Джастіна був учасником боїв без правил. (Ну тепер зрозуміло як хлоп’я з таким «ангельським» личком могло постійно втрапляти у такі неприємні ситуації - спадковість).

Своєю улюбленою (ну і звісно щасливою) цифрою співак називає не стандартну шістку.

Невідомі факти про Джастіна Бібера


Такий великий хлопчик досі тримає біля свого ліжка двох улюблених медведиків. У них навіть є імена – першого звуть Містер Ведмідь, а другого – Уілліс.
Улюблений смак морозива цього дорослого чоловіка – зі смаком солодкої вати. А ще він обожнює кислі дитячі жуйки. І зовсім як маленький терпіти не може спаржу. А на сніданок найбільше любить кукурудзяні ластівці з ягодами.

Якби Джастіну випала можливість обирати суперсилу він би обрав вміння літати (цікаво чому, невже йому мало особистого літака, чи той літає недостатньо швидко).

А щоб додати собі брутальності Бібер продовжує покривати своє тіло татуюваннями. Їх у нього вже більше тридцяти. При чому зустрічаються дуже різні – від християнського хреста до точної копії у двомірній площині ока його матері (невже мама на цьому настояла аби постійно «наглядати» за своїм хлопчиком?).

Улюблені серіали красунчика – «Друзі» (ну хто б сумнівався) і «Таємниці Смолвіля». А от улюблені фільм - «Щоденник пам’яті» з Райаном Гослінгом і Рейчел Макадамс у головних ролях.

А серце його лежить далеко не до його колишньої співачки Селени Гомез, а до більш зрілої жінки – Бейонсе. Він впевнений, що закоханий у неї.
Не звичне вміння співака – збирати на швидкість кубик Рубіка. Він справляється всього за дві хвилини. А ще вміє вільно розмовляти французькою.
Ось такий він, дивакуватий, милий і ще такий не відомий для широкого загалу Джастін Бібер.

Невідомі факти про Джастіна Бібера
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...