Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Дивні б’юті поради від зірок (фото)

Дивні б’юті поради від зірок (фото)

 24-03-2015, 21:00       o_sem       21099     
Дивні б’юті поради від зірок (фото)


Відомі особистості завжди знаходяться під пильною увагою суспільства. І їхній зовнішній вигляд іноді буває навіть важливіший за їхню творчість. Тому вони мають пильно стежити за тим, аби постійно виглядати якнайкраще. Звісно, для цього їм доводиться використовувати всілякі б’юті засоби. Іноді, журналістам все ж вдається «випитати» що ж вони таке використовують аби бути такими красивими постійно і як вони борються зі стандартними проблемами. Основна маса зірок розповідає про якісь цілком звичні засоби, дає якісь поради своїм прихильникам, але деякі радять дуже дивні речі.

Так, Дженніфер Лав Хьюітт періодично страждає від звичних для багатьох дівчат прищів. Бореться акторка з ними за допомогою звичайною зубною пастою.

Дивні б’юті поради від зірок (фото)


Відома модель Кейт Мосс мало спить і страждає від синяків під очами – теж звична справа для багатьох. Вона пропонує вирішувати цю проблему за допомогою мазі проти геморою.

Дивні б’юті поради від зірок (фото)


Якщо макіяж трохи не вдався, або шкіра дуже жирна і навіть трохи від цього «блищить», то Сара Джесіка Паркер дає пораду – беріть паперові прокладки для унітазу і вирішуйте цю проблему.

Дивні б’юті поради від зірок (фото)


А щоб додати волоссю «живого» і об’ємного вигляду Сьюкі Уотерхаус рекомендує використовувати газовану воду – «Кока-Колу». Просто іноді полощіть волосся і цім напоєм і будете мати таку чарівну зачіску як модель.

Дивні б’юті поради від зірок (фото)


Дивують більше не їхні б’юті секрети, а те, як вони додумались до того, аби використати ці засоби вперше для вирішення цих проблем.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...