Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Оновлена Кім Кардашьян (фото)

 28-03-2015, 22:15       o_sem       1033     
Оновлена Кім Кардашьян (фото)


Схоже, зірка реаліті-шоу Кім Кардашьян відчайдушно хоче пригорнути до себе максимум уваги. Вона всіма засобами старається не сходити зі сторінок газет і журналів. А яким чином це зробити – не знає. Тому і змінює свою зовнішність з надзвичайною швидкістю.

Буквально три тижні тому вона вразила нас всіх своєю зачіскою перефарбувавши волосся у платиновий блонд. Такого кроку ніхто від неї не очікував. І одразу ж усі засоби масової інформації і користувачі соціальних мереж підхопили цю новину і почали активно її обговорювати.

І тільки трохи притихли ці розмови, як Кім знову нас вразила. І знову своєю зачіскою. Вона вирішила ще раз перефарбуватись. Проте цього разу не так радикально. Вона просто вирішила повернути собі свій попередній колір. І тепер Кім знову стала палкою брюнеткою. Папараці «зловили» Кардашьян не далеко від танцювальної студії, куди вона прибулла за племінницею і маленькою донечкою.

Тепер, прихильники версії, що Кім не перефарбовувала волосся, а просто одягла парик отримали значну перевагу. Адже колір здається дуже рівномірним і зовсім не постраждалим після двох фарбувань підряд. Тож, цілком можливо, що Кім і не збиралась фарбуватись, а просто «загравала» з публікою отримуючи постійні згадування в пресі.

Оновлена Кім Кардашьян (фото)

Оновлена Кім Кардашьян (фото)

Оновлена Кім Кардашьян (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...