Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ольгу Бузову порівняли з буфетницею

Ольгу Бузову порівняли з буфетницею

 1-11-2015, 09:18       Marianna_777       1687     
Відомий на пострадянських теренах історик моди Олександр Васильєв час від часу із задоволенням коментує зоряні гардероби, при цьому він не тільки конструктивно критикую вбрання зірок, але і дає цінні поради. Останнього разу дісталось від стиліста ведучій реаліті-шоу «Дом-2» Ользі Бузовій.

Ольгу Бузову порівняли з буфетницею

Олександр Васильєв з жалем зазначив, що на сьогодні в ведучій немає нічого, що можна було б похвалити. Зважаючи на це Васильєв здивований тим, що зірка займається дизайном і розробкою модних колекцій. На думку ведучого «Модного вироку» Ольга Бузова, що робить постійні промахи у власному стилі, ніяк не може бути об'єктом для наслідування.

Враховуючи, те що від природи Ольга має темний колір волосся, дівчина вже багато років продовжує фарбуватись в яскраву блондинкою. Саме цей момент Васильєв виділив особливо, зазначивши, що таку фарбу в радянські часи любили вокзальні буфетниці.

Перебравши десяток образів Бузової, модний критик зміг похвалити лише один – довге червоне вечірнє плаття. У цьому напрямку Васильєв і запропонував рухатися телезірці, зазначивши, що класичні наряди завжди будуть в тренді.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...