Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » 52-річна Демі Мур спричинила фурор на модній премії

52-річна Демі Мур спричинила фурор на модній премії

 4-11-2015, 12:00       Marianna_777       1370     
Актриса продовжує дивувати шанувальників і журналістів власною зовнішністю. На премії CFDA-2015 вона з'явилася в образі, який дозволив скинути їй не один десяток років. Навіть у 52 роки зірка може дати фору будь якій юній старлетці. Передає glamurchik.org з посиланням на wday.ru

52-річна Демі Мур спричинила фурор на модній премії

Демі Мур відвідала щорічну премію в галузі моди CFDA-2 015, яка пройшла в Нью-Йорку на початку листопада. 52-річна актриса виглядала розкішно, навіть краще багатьох її більш юних колег по цеху. У цей вечір Демі можна було б дати не більше 30!

52-річна Демі Мур спричинила фурор на модній премії

Для виходу в світ вона віддала перевагу чорному платтю з перфорацією на талії, ліфі і подолі. Таке вбрання виглядало дуже сексуально і в той же час стримано. Автором вбрання виступив Зак Позен, який супроводжував актрису на премії. Спокусливе плаття з пікантним вирізом не просто прикрасило Демі Мур, а буквально її омолодило. Ось що значить правильний наряд!

Правда, справедливості заради варто відзначити, що молодий вік зірки - заслуга не тільки плаття, але і всіляких процедур і навіть пластики, до якої актриса прибігає час від часу. Схоже, і цього разу не обійшлося без втручання лікарів.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...