Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Чоловік Вікторії Дайнеко шокував публіку

Чоловік Вікторії Дайнеко шокував публіку

 9-11-2015, 10:21       Marianna_777       2143     
Кілька днів тому 22-річний Дмитро Клейман розбурхав шанувальників своєї дружини Вікторії Дайнеко, розмістивши в Мережі фотографії співачки, що розгулює по квартирі в нижній білизні. Тепер же в центрі уваги опинився і сам барабанщик групи DrumCas. На одну зі світських вечірок, темою якої був фільм «Великий Гетсбі». Дмитро надів оригінальний комплект з шортів, гольф, піджака і сорочки з краваткою-метеликом. На його тлі Вікторія Дайнеко здавалося скромною відмінницею. Передає glamurchik.org з посиланням на 7days.ru

Чоловік Вікторії Дайнеко шокував публіку

Вони познайомилися рівно рік тому, в листопаді 2014 року. Вікторія і Дмитро зізнавалися, що у вони довго придивлялися один до одного. А молодий чоловік і зовсім не наважувався зробити Дайнеко пропозицію, хоча вже вибрав для неї кільце. «Знаєте, у Віки дуже сильно розвинена інтуїція. Та й я погано вмію що-небудь приховувати. Словом, вона заздалегідь здогадалася, що я задумую. І тоді я вирішив нічого особливого не вигадувати. У мене вже було кільце, потрібно було просто вибрати день і сказати Віці все, що належить ... Але кожен раз щось заважало. Так я і проносив кільце в рюкзаку два тижні, поки нарешті не зважився ».

Весілля закохані зіграли в квітні, після чого вирушили в романтичну подорож. А 3 жовтня Вікторія народила дочку. Співачка дуже швидко прийшла у форму і вже виходить у світ разом з чоловіком, який, як з'ясовується, не проти похуліганити.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...