Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Після пологів: Кіра Найтлі ховає фігуру під балахоном

Після пологів: Кіра Найтлі ховає фігуру під балахоном

 9-12-2015, 13:00       Marianna_777       1123     
Кіра Найтлі відвідала урочистий вечір An Evening Honoring Valentino, який відбувся на початку грудня 2015 в Нью-Йорку. Актриса вперше вийшла на червону килимову доріжку після народження дочки Еді. Передає glamurchik.org з посиланням на wday.ru

Після пологів: Кіра Найтлі ховає фігуру під балахоном

Актриса народила дочку в кінці травня 2015 року, і з тих пір її можна було побачити хіба що під час численних прогулянок по Нью-Йорку з коляскою. Тепер же зірка вирішила офіційно вийти з декрету і вперше за півроку з'явилася в світлі. Судячи з усього, Кіра Найтлі не встигла привести фігуру в порядок, а тому спробувала приховати її за допомогою мішкуватого наряду.

Після пологів: Кіра Найтлі ховає фігуру під балахоном

Кіра Найтлі з'явилася на урочистому гала-вечорі An Evening Honoring Valentino в чорній сукні-балахоні в підлогу. Образ вийшов дуже похмурим і зовсім не яскравим: нехай на актрисі був вечірній туалет і від Valentino, краси цей факт її образу не додав. Темний мішкуватий балахон не був схожий ні на одне творіння будинку Valentino, який, до слова, відрізняє прихильність романтизму і жіночності. Актриса скромно уклала волосся в косу і доповнила look невеликими діамантовими сережками.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...