Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Тейлор Свіфт визнали стильною штучкою

Тейлор Свіфт визнали стильною штучкою

 29-09-2014, 21:06       glamur       1433     
Тейлор Свіфт визнали стильною штучкою


Популярне американське видання People опублікувало рейтинг жінок, які, за версією журналу, є найбільш стильними у 2014 році. Перше місце у ньому зайняла починаюча співачка Тейлор Свіфт.

Для багатьох став сюрпризом подібний зліт співачки кантрі. Тейлор, у свої 22, змогла обійти визнаних «законодавиць» у стилі моди та інших ікон стилю. Співачка відзначилася не лише вихідними вбраннями на подіумах. У щоденному житті, Свіфт також досить яскраво виділилася.

Тейлор Свіфт визнали стильною штучкою


Що вельми цікаво, в одязі вона розбирається значно краще, ніж у чоловіках. Незважаючи на свій ще зовсім юний вік, дівчина встигла закрутити романи з багатьма популярними особистостями зі світу кіно та музики. У числі її бойфрендів числяться Джейк Джилленхол, Тейлор Лотнер (популярна сага «Сутінки»), музичні виконавці Джо Джонас і Гарі Стайлс. Повний перелік романтичних відносин виглядає досить переконливо.

У даній номінації кантрі-діва обійшла 27-річну Блейк Лайвлі (серіал «Пліткарка»), яка зайняла друге місце, і 38-річну екс-модель Діану Крюгер («бронзова медаль»). Замкнула п'ятірку стильних представниць слабкої статі кумир публіки - нев'януча Джей Ло.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...