Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Трохи ностальгії: наші улюблені серіали кінця 90-х - початку 00-х

Трохи ностальгії: наші улюблені серіали кінця 90-х - початку 00-х

 14-12-2014, 22:41       glamur       2823     
Багато популярних серіалів, таких як «Дикий ангел», «Елен і хлопці» та деякі інші, навівають почуття ностальгії по безтурботним рокам юності, часу, повного романтики і мрій. Тепер можна озирнутися назад і згадати деякі із їхніх епізодів.

«Елен і хлопці»
Молодіжний серіал французького виробництва, який був дуже популярний у середині 90-х років. Багатосерійний фільм, що оповідає про залицяння трьох студентів, які захоплюються музикою. Вони зустрічаються з дівчатами приємної зовнішності, на рік молодшими від них, спілкуються з учнями.

Трохи ностальгії: наші улюблені серіали кінця 90-х - початку 00-х


У ході серіалу герої неодноразово змінювалися, у кінці з тих, які грали головні ролі на початковому етапі, залишилися лише Ніколя та Елен. Зйомки припинили у 1994 році з тієї причини, що сюжет був затертий до межі. Проте, через рік серіал отримав нове дихання під назвою «Мрії кохання», в якому Елен та інші герої вже живуть у величезному будинку. Потім пішло чергове продовження «Канікули любові», місцем дії якого стає красивий острів. Але і це ще не все! Три роки тому вийшов серіал «Таємниці кохання», у якому зняті ті ж персонажі, які, відповідно, вже стали старше.

«Дикий ангел»
Культовий аргентинський серіал 90-х років. Перша назва у перекладі з іспанської означає «Хоробра лялька». Головних персонажів виконали Наталія Орейро і Факундо Арана.

Перипетії серіалу відомі всім: як дівчина стає домробітницею у будинку Федеріко ді Карло, яким чином складалися відносини із сином господаря будинку, і, врешті-решт, вистраждане щастя героїв.

Були всі передумови для продовження зйомок, але Арана не захотів співпрацювати з каналом Telefe. Крім того, вже не було у живих двох акторів, які виконували помітні ролі в картині (Норберто Діаз - дядя Міллі, і Артуро Малі - сам Федеріко ді Карло).

Трохи ностальгії: наші улюблені серіали кінця 90-х - початку 00-х


«Клон»
Цей серіал, звичайно ж, дивилися всі. Кожен день увечері, після роботи, тисячі телеглядачів сідали біля екрану телевізора, чекаючи, коли по Першому каналу буде показуватися черговий епізод серіалу, і чи стане Лукас справжнім чоловіком. У цій багатосерійній епопеї, що завоювала шалену популярність, відображені три проблематики: правовірна мусульманська сім'я, клонування і вживання наркотиків з усіма витікаючими наслідками. Таке різноманіття головних тем, дозволив серіалу виділитися серед інших бразильських «довгограючих» картин.

Трохи ностальгії: наші улюблені серіали кінця 90-х - початку 00-х


«Вавилонська вежа»
Черговий серіал від студії «Globo». В основу назви був покладений Старий Завіт, у якому дана вежа описана як місце, де люди отримали покарання за свою надмірну пиху і за те, що не могли спілкуватися і розуміти ближніх.

Трохи ностальгії: наші улюблені серіали кінця 90-х - початку 00-х


«Перехідний вік»
Це - картина про американських тінейджерів. Як і в багатьох інших випадках, їхні ролі виконали актори «трішечки» старше. Його часто «крутили» по MTV. На думку ряду критиків, це - найвдаліший серіал, який розповідає про життя учнів. Цілком можливо, що це так і є. Хороша акторська гра, зворушливі сцени, ситуації з реального життя.

По сюжету серіалу батьки одного з героїв подають на розлучення, оскільки його мати зрадила батькові. Інший хлопець має стосунки з викладачкою, фінал яких, аж ніяк не в яскравих тонах. Ще один мучиться у сумнівах щодо природи стосунків зі своєю дівчиною: чи любить він її, або це просто дружба? Цікаво, але чоловіки погоджуються із тим, що більшість із них у житті думають точнісінько так, як показано у фільмі.

Трохи ностальгії: наші улюблені серіали кінця 90-х - початку 00-х
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...