Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

LA Story by Анна Сєдокова

 16-10-2014, 16:00       pa_lya       1119     
Неймовірна красуня, любителька високих підборів та «джорданів», сучасна зірка українського шоу-бізу та просто чудова мама двох дівчаток - Анна Сєдокова, цього року випустила свою лінію одягу під назвою «La Story».

LA Story by Анна Сєдокова


Зі слів Анни, весь одяг зроблено з любов’ю до яскравих кольорів, свободи у рухах та свободи вибору.
У дитинстві Анна малювала яскраві принти та перешивала одяг мами на свій смак. Коли вона переїхала до Лос-Анджелесу, пристрасть до речей, які б виділялись з натовпу не вщухла, проте, знайти такі було важко, тому вирішення проблеми було очевидним. Співачка розробила свій бренд для сильних та талановитих людей.

В одязі переважають дуже соковиті, насичені кольори (салатовий, рожевий, червоний, жовтий), що відтіняються сірим, білим та чорним.
Майже усі тканини Аня вибирає у Лос-Анджелесі та у Нью-Йорку. На її думку, саме завдяки цьому, усе виготовляється з душею та у лімітованій кількості. Кожна модель оригінальна, унікальна.

Відомі танцюристи стають обличчям La Story, чим і пишається співачка. Наприклад, одніэю ыз моделей, яка представляла бренд, була повітряна гімнастка Анастасія Літуновська з колективу «Duo Ars».

LA Story by Анна Сєдокова


Починаюча дизайнерка розуміє наскільки важливо для її доньок бути хоч трішечки схожими на маму. Тож лінія одягу Анни Сєдокової пропонує Вам та вашим діткам дитячу лінію одягу, яка є своєрідною міні-копією дорослої.

LA Story by Анна Сєдокова


Останнім витвором із осінньої колекції є «BOMBER PRIME WHITESNAKE LA STORY BY ANNA SEDOKOVA», який Аня вважає найкращим творінням за останній час.

LA Story by Анна Сєдокова


Зручний та стильний одяг by Анна Сєдокова повинна придбати кожна шанувальниця моди. Зробити це можливо в ТРЦ Ocean Plaza, або через інтернет-магазин LA Story Store.
До того ж, дівчина постійно влаштовує різноманітні конкурси та акції, слідкуючи за якими, можна отримати невеличкі подарунки.

LA Story by Анна Сєдокова
LA Story by Анна Сєдокова


«Якщо на тобі речі LA Story, ти Особистість», - Анна Сєдокова.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...