Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » 10 найдорожчих бюстгальтерів від «Вікторія Сікрет» (фото)

10 найдорожчих бюстгальтерів від «Вікторія Сікрет» (фото)

 3-01-2015, 15:10       glamur       5368     
Каталоги «Вікторія Сікрет», які випускаються, користуються успіхом у всіх. І це зрозуміло, оскільки жінки просто без розуму від шикарної нижньої білизни, а представники сильної статі можуть насолодитися видовищем красивих дівчат у настільки ж красивій білизні. Компанія щорічно виготовлює нові бюстгальтери, що відрізняються не тільки елегантністю, а й камінням, вартість якого складає мільйони доларів США. Обробка каменів ведеться наймастернішими ювелірами, після чого бюстгальтер стає частиною колекції, яка виставляється у каталогах, а також презентується на показах VS Fashion Show. У даному матеріалі ми зробимо короткий огляд найбільш дорогих моделей бюстгальтерів.

Десяте місце - бюстгальтер Holiday, вартість - 4,5 мільйони доларів

10 найдорожчих бюстгальтерів від «Вікторія Сікрет» (фото)


Вперше дану модель у 2007 році продемонструвала Селіта Ебенкс. Бюстгальтер прикрашений близько 9 тисячами різних дорогоцінних каменів, у тому числі смарагдами, діамантами, сапфірами і деякими іншими каменями високої вартості. Для СЕЛІТИ було справжньою насолодою з’явитися на подіумі у такому вбранні. Для того, щоб створити образ пуансетії, на моделі були браслети, шпильки і підв'язки на нозі. Ще одним аксесуаром стала зелена накидка із пір'я. Модель співпрацює з виробником бюстгалтерів протягом 10 років, і неодноразово брала участь у показах.

Дев'яте місце - бюстгальтер Black Diamond, вартість - 5 мільйонів доларів

10 найдорожчих бюстгальтерів від «Вікторія Сікрет» (фото)


У 2008 році Адріана представила модель бюстгальтера, прикрашеного більш ніж трьома з половиною тисячами чорних діамантів загальною вагою 50 карат, 117 дрібніших білих діамантів на 1 карат і 34 рубінами. Взагалі, ця бразильська модель є уособленням компанії. Black Diamond - бюстгальтер з чорними діамантами, який чудово виглядає на гарячій красуні.

Восьме місце - бюстгальтер Hearts On Fire, вартість - 6500000 доларів

10 найдорожчих бюстгальтерів від «Вікторія Сікрет» (фото)


Честь презентувати даний бюстгальтер, у 2006 році, випала Кароліні Курковій, для якої це була друга презентація білизни від «Вікторія Сікрет». Істинною прикрасою бюстгальтера є брошка вагою у 10 карат, що створює наскільки гламурний, настільки і романтичний образ. Брошка, яка містить близько 2 тисяч діамантів, сяє як місяць уночі. На декорування пішло близько 20 тисяч годин, протягом яких над виробом працювало 300 майстрів.

Сьоме місце - бюстгальтер Star, вартість - 10 мільйонів доларів

10 найдорожчих бюстгальтерів від «Вікторія Сікрет» (фото)


Презентація даної моделі бюстгальтера стала дебютом Кароліни Куркової в білизні від «Вікторія Сікрет», і в 2002 році вона представила ще більш дорогу модель. Красуня явила світу моди виріб, виконаний у квіткових мотивах, чому послужили понад півтори тисячі смарагдів і 1150 рубінів. У шістнадцятирічному віці Кароліна дебютувала у шоу «Вікторія Сікрет», а всього лише через два роки вже вдягла бюстгальтер вартістю у 10 мільйонів «зелених».

Шосте місце - бюстгальтер Heavenly 70, вартість - 10 мільйонів доларів

10 найдорожчих бюстгальтерів від «Вікторія Сікрет» (фото)


Презентувала цю модель у 2004 році Тайра Бенкс. Бюстгальтер прикрашений 2900 діамантами загальною вагою 18 карат, а в якості обрамлення послужило золото та діаманти вагою у 70 карат. Необхідно відзначити, що демонстрація виробу відбувалася під час американського туру.

П'яте місце - бюстгальтер Royal, вартість - 10 мільйонів доларів.

10 найдорожчих бюстгальтерів від «Вікторія Сікрет» (фото)


Даний бюстгальтер був показаний у 2013 році, а представила його широкій публіці Кендіс Свейнпол. Всього у виробі міститься 4200 різних дорогоцінних каменів, у тому числі діаманти, рубіни і сапфіри. Центральне місце займає рубін на 52 карата. Це - воістину королівське вбрання, що й довела Свейнпол.

Четверте місце - бюстгальтер Very Sexy, вартість - 11 мільйонів доларів

10 найдорожчих бюстгальтерів від «Вікторія Сікрет» (фото)


Бюстгальтер, прикрашений 2900 діамантами та 22 рубінами, і обрамлений білим золотом вагою у 18 карат, був презентований у 2003 році, а на показ була запрошена німкеня Хайді Клум. Головною «родзинкою» став діамант у формі груші на 101 карат. Всього в бюстгальтері понад 108 карат діамантів і 38 карат рубінів.

Третє місце - бюстгальтер Heavenly Star, вартість - 12500000 доларів

10 найдорожчих бюстгальтерів від «Вікторія Сікрет» (фото)


Модель, продемонстрована Хайді Клум у 2003 році, була вельми претензійною, але ніяк не найдорожчою. За два роки до цього, у 2001 році, німкеня представила широкій публіці бюстгальтер на півтора мільйони дорожче. У ньому містилося 1200 сапфірів рожевого кольору від сера Ланкана, а також смарагд на 90 карат.

Друге місце - бюстгальтер Sexy Splendor, вартість - 12500000 доларів

10 найдорожчих бюстгальтерів від «Вікторія Сікрет» (фото)


Дана модель бюстгальтера стала другим показом Жизель Бундхен білизни від «Вікторія Сікрет». У 2005 році бразилійка вийшла на подіум у бюстгальтері, який був прикрашений 2900 діамантами загальною вагою 101 карат і 22 рубінами. Обрамляло камені боле золото вагою 18 карат. Презентація бюстгальтера справила фурор. Всі були вражені як самим виробом, так і красою моделі, що його представила.

Перше місце - бюстгальтер Red Hot, вартість - 15 мільйонів доларів

10 найдорожчих бюстгальтерів від «Вікторія Сікрет» (фото)


Жизель Бундхен була удостоєна честі представляти і найдорожчий бюстгальтер від «Вікторія Сікрет». Презентація відбулася у 2000 році, і, відразу ж, увійшла до Книги рекордів Гінеса як найдорожча жіноча білизна. До складу бюстгальтера входять 1300 різних дорогоцінних каменів, у тому числі і тайські рубіни на 300 карат.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...