Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Образи зірок тоді та тепер... (фото)

Образи зірок тоді та тепер... (фото)

 18-12-2014, 15:18       jul       2965     
Людині притаманно змінюватися впродовж життя. Дуже яскравим прикладом цього є зовнішність відомих людей, яких ми маємо змогу бачити дуже часто та прослідкувати, що саме стало іншим у них, від початку зіркового шляху до сьогодення.

Пропонуємо десять порівнянь образів людей шоу-бізу на початку кар'єри і тепер.

Леонардо Ді Капріо завжди привносив шарм і драматизм до всіх стрічок, у яких знімався. Від молодого хлопчика з яскравим поглядом, він перетворився на грізлі, бороданя з очима, які випромінюють вишуканість.

Образи зірок тоді та тепер... (фото)


Дакоті Фаннінг було тільки 9, коли вона вперше зіграла роль. Було зрозуміло, що Дакота має зрілість і талант для довгої кар'єри попереду. Її вигляд, можливо, не сильно змінився з дитинства: коротке світле волосся та легкий макіяж, але її стиль і смак щодо кіно, звичайно, розвиваються та зростають.

Образи зірок тоді та тепер... (фото)


За більш ніж 20 років у кіноіндустрії, Бред Пітт часто змінював зовнішній вигляд. Як Леонардо, Бред починав із зачіски, як у Джастіна Бібера, був з голеним обличчям та з волоссям до плечей, з бородою та вусами, і без них. В 50 років зморшки і лінії на обличчі почали показуватися, але це ніяк не робить його меншим серцеїдом!

Образи зірок тоді та тепер... (фото)


Джастін Тімберлейк, від його Міккі Маус клубу та днів Н'сінг, до дня веселих пародій з Джиммі Феллоном, змінився, безумовно, на краще. З того часу, як він відірвався від бойз-бенду, він також відірвався від завивки. Тепер він хизується набагато більш гладким та зачесаним назад волоссям та легкою парослю на обличчі.

Образи зірок тоді та тепер... (фото)


Я думаю, що ми всі стали свідками змін у зовнішності Брітні Спірз протягом творчості. Вона була брюнеткою, блондинкою і, навіть, лисою! Чи можете ви повірити, що вже 15 років синглу "Baby One More Time"? Вона виглядала такою наївною з її кучерявим каштановим волоссям, а тепер, здається, полюбила світле волосся, яке підкреслює природну димку очей.

Образи зірок тоді та тепер... (фото)


З днів хіта Бейонсе "Destiny's Child", її світле волосся з вогняними пасмами і нескінченними завитками стало виглядати більш природним. Єдине, що не змінюється протягом років - її впевненість і здатність завжди триматися витончено.

Образи зірок тоді та тепер... (фото)


Дрю Берімор ми бачили і з заколками та чарівними косичками, і з довгим волоссям та короткою зачіскою, і блондинкою, і з червоним кольором, вона була і кучерявою, і не дуже. Це волосся - хамелеон відчуло кожен стиль, і ми не можемо дочекатися, що ж там далі!

Образи зірок тоді та тепер... (фото)


Веснянкувата краса Ліндсі Лохан підкорює нас. Зірка змінює свій колір волосся з червоного на блондинку, брюнетку або, навіть, фарбується у чорний. У даний час, вона повернулася до своєї природної краси з рудим волоссям і світлим макіяжем.

Образи зірок тоді та тепер... (фото)


Мері-Кейт та Ешлі Олсен завжди мали подібний стиль. Колись вони виглядали, як підлітки зі звичайною красою, яка включала багато блиску для губ, а тепер вони мають майже готичний образ. З довгим волоссям, як правило, зтягненим назад, ця пара має свій власний вишуканий стиль.

Образи зірок тоді та тепер... (фото)


З Майлі Сайрус відбулися, ймовірно, найпомітніші зміни. Вона пофарбувалася, обстригла волосся, і перетворилася у великого рокера. З її складним вбранням та драматичним макіяжем ця молода зірка, безсумнівно, має велике майбутнє щодо експериментів зі стилями.

Образи зірок тоді та тепер... (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...