Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Вагітні зірки 2014 (фото)

 1-01-2015, 20:52       glamur       3078     
Найбільш значимий і один з найбільш пам'ятних моментів у житті будь-якої жінки - це день, коли вона дізнається, що чекає малюка.
Далі розкривається неймовірний спектр емоцій, від сліз нескінченної радості, до найглибших переживань, кожен день обіцяє щось незвичайне - очікування дива, усвідомлення іншого щастя, новий виток життя. Починається новий шлях, який дарує безліч знань, досвіду і відчуттів. Жінка в цей період кардинально змінюється, і справа не тільки у фізіології, куди більш важливі гормони, які вирують у ній у цей період.

Це особливий час, коли жінка, притягує своїм зовнішнім виглядом і енергетикою всі погляди.
Оточуючі люди переповнені почуттями, намагаються не викликати негативних емоцій, щоб не поранити і не засмутити і без того, вразливу володарку чуда.

Безумовно, коли відомі люди приходять до рішення завести дітей, це стає найцікавішою й найобговорюванішою темою для всіх пристойних видань.

Знаменита американська актриса Міла Куніс, перший раз пізнає радість материнства.
Міла не відчувала сорому чи дискомфорту, відкрито підкреслювала силует випираючого животика і намагалася відчути кожен момент цього цікавого положення. Ештон Катчер - коханий Міли, повністю влився в її стан, всіляко її підтримував і, навіть, ім'я малюка придумав, спільними зусиллями.

Вагітні зірки 2014 (фото)

Вагітні зірки 2014 (фото)

Вагітні зірки 2014 (фото)


Ще одна вагітність потрясла 2014 рік, на цей раз мамою стала Дрю Беррімор. Це другий досвід материнства для пари Дрю й її чоловіка Уіла Копелмана. Їх перша дівчинка носить ім'я - Олів. 22 квітня цього року, з'явилося на світ друге малятко, ім'я якого - Френкі. Вагітність Дрю прийняла з величезним щастям, камери зловили її нескінченно усміхнене обличчя і шикарне вбрання, які не приховували положення, на червоній доріжці.

Вагітні зірки 2014 (фото)

Вагітні зірки 2014 (фото)

Вагітні зірки 2014 (фото)


Скарлет Йохансон, так само в одній компанії з Мілою і Дрю. Це перша вагітність відомої актриси, її коханий - Роман Доріак слід за нею по п'ятам, намагаючись захистити від будь-яких негативних проявів зовнішнього світу і, розділяючи радість події. Килимова доріжка була щаслива зустріти Скарлет у неймовірній червоній сукні, яка чітко давала знати про становище співачки. Вагітність зробила Скалет ще милішою й чарівнішою. Нехай в мережі мало фото на цю тему, але, незабаром, вже можна буде побачити і самого малюка.

Вагітні зірки 2014 (фото)

Вагітні зірки 2014 (фото)

Вагітні зірки 2014 (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...