Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Стиль Маріон Котійяр (фото)

 16-11-2014, 20:30       soljka-fasoljka       2018     
Маріон Котійяр (Marion Cotillard) - перша французька актриса, яка отримала Оскар. Окрім кіно і теару, Маріон є обличчям модного дому Christian Dior.

Стиль Маріон Котійяр (фото)


Маріон Котійяр (Marion Cotillard) - перша французька актриса, яка отримала Оскар. Окрім кіно і теару, Маріон є обличчям модного дому Christian Dior. З брендом Dior її поєднує прагнення до експериментів. На останньому балі Met Gala, 5-го травня, Маріон одягнула темно-синю шкіряну сукню з перфорацією. Вже наступного дня, 6-го травня, на прем’єрі фільму "The Immigrant" вона була вбрана в яскраву червону сукню з спідницею-дзвоником.

За певний проміжок часу, із зроблених фото помітно, що Маріон Котійяр встигла приміряти майже всі основні речі самих грандіозних колекцій. Однак, для важливих подій, зірка завжди залишається вірною французькому кутюру, який складає основу її легкого та жіночного стилю. Нестандартний підхід до класики – кредо великої актриси, яка підбирає до костюмів витончені речі.

Елементи її стилю: по-перше, актриса обожнює відкриті плечі, більшість її вбрань має саме такий ліф. Потім, вона небайдужа до спідниць-олівців, які закривають коліна. Накінець, аксесуари - Маріон Котійар майстерно використовує їх, щоб вивести будь-який образ на абсолютно новий рівень.
Вона експериментує не тільки з одягом. Кожен її вихід продуманий до дрібниць, включаючи укладку та макіяж, що дозволяє Маріон бути незабутньою. Котійяр, як справжня француженка, елегантна витончена та чуттєва. Коли вона виходить у світ, то обирає для цього розкішний одяг від відомих дизайнерів.

Для тих рідкісних моментів, коли Маріон має час просто прогулятися містом, вона завжди одягає простий і зручний одяг. У повсякденному житті, вона надає перевагу образу «дівчинки із сусіднього двору». Її часто можна побачити на вулиці без натяку на макіяж, у простих джинсах і чоботах-козаках. Правда, у актриси є одна пристрасть - це капелюшки. Вона носить їх з міні-спідницями з воланами, з джинсами, з пальто. І обов’язково вибирає одну річ яскравого кольору.

Зірковий стиль Маріон Котійяр :

Стиль Маріон Котійяр (фото)


Стиль Маріон Котійяр (фото)


Стиль Маріон Котійяр (фото)


Стиль Маріон Котійяр (фото)


Стиль Маріон Котійяр (фото)


Стиль Маріон Котійяр (фото)Стиль Маріон Котійяр (фото)Стиль Маріон Котійяр (фото)Стиль Маріон Котійяр (фото)Стиль Маріон Котійяр (фото)Стиль Маріон Котійяр (фото)Стиль Маріон Котійяр (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...