Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Факти із життя Одрі Тоту

 7-12-2014, 20:00       glamur       1386     
Факти із життя Одрі Тоту


Актриса народилася у французькому місті Бомон 9 серпня 1978. Вона була не єдиною дитиною в сім'ї. Крім неї, у батьків було ще троє дітей. Батько Одрі працював стоматологом, а мама учителем і громадським діячем. В її завдання входила боротьба з безграмотністю. Дівчинка Одрі дуже любила мавп і всерйоз планувала стати приматологом. Але так вийшло, що вона вступила на літературний факультет і, навіть, написала дисертацію про Оскара Уальда.
Тоту знає декілька мов. Вона прекрасно розмовляє німецькою, а спеціально перед зйомками у Голівуді, вивчила англійську. Багато хто вважає, що вона говорить англійською мовою краще, ніж американці.

Перший час Одрі підробляла секретаркою і грала в аматорському театральному гуртку. Одного разу, майже випадково, вона потрапила на ТБ, де відразу відзначили її комедійний талант. Існує легенда, що першу свою роль вона отримала за переконливі ридання. Нібито вона запізнилася на проби, їй відразу відмовили, і тоді вона розплакалася так, що її все ж таки затвердили. Існує й інша легенда, нібито, отримавши роль по телефону, актриса від хвилювання відповіла: "Ви помилилися номером". Цією роллю стала Марі з кінофільму "Салон краси Венера" – 1999 року. За цю роботу актрисі вручили премію "Сезар", як кращій актрисі.

Актриса Одрі Тоту має музичну освіту. Вона грає на фортепіано та гобої.

Одрі називає себе моторошною сонею, тому що для відпочинку їй потрібно 9-10 годин сну.

Ще вона любить незвичайні подорожі. Одного разу, вона відвідала, навіть, Індонезію. Свою найзнаменитішу роль "Амелі" Одрі Тоту отримала після того, як режисер вперше побачив її на афіші іншого фільму. Але спочатку планувалося, що цю роль буде грати Емілі Уотсон, яка надалі відмовилася від роботи у цьому фільмі. Уотсон не захотіла грати в кіно, зсилаючись на погане знання французької мови.

Зріст актриси становить 163 см. Вона страшенно пишається своїм талантом ворушити вухами. Однак, не дуже пишається своїми роботами у кіно. Деякі голівудські колеги по цеху, жартома називають Одрі Тоту кращим французьким досягненням, після круасанів.

У Одрі той же агент, що і у Жерара Депардьє і Катрін Деньов - Клер Блондель.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...