Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

10 фактів про Періс Хілтон

 5-12-2014, 19:00       glamur       2029     
10 фактів про Періс Хілтон


1. Періс Хілтон - спадкоємиця мереж готелів Hilton. Крім цього, її включають у список ста найбільш впливових жінок світу.

2. Першу роль у кіно Періс отримала ще в десятирічному віці. З тих пір її фільмографія поповнилася ще дванадцятьма ролями, у тому числі й роллю у фільмі «Будинок воскових фігур».

3. До її основних захоплень належить: заняття тенісом, йога, розробка дизайну сумок. Періс бере участь у благодійності та надає допомогу організаціям, що займаються захистом прав тварин.

4. Неодноразово її ім'я очолювало списки особливо погано одягнутих знаменитостей. Так, вона була замішана, навіть, у секс-скандалах.

5. Періс належить пальма першості в списку найбільш егоїстичних знаменитостей. Це звання вона отримала із-за свого ставлення до своїх близьких.

6. Кожен її роман не тривав і півроку. Вона розірвала цілий ряд заручин.

7. Написання своєї біографії, створення аромату і випуск колекції коштовностей - все це приносить Періс річний дохід близько 7 млн. доларів.

8. Загальновідомий факт, що Періс не в ладах із законом. Так, її неодноразово заарештовувала поліція за їзду в стані алкогольного сп'яніння, на великій швидкості, керування автомобілем з простроченими правами та ін.

9. Один раз Періс, навіть, просадила в карти свій автомобіль, вартістю в 175 тисяч доларів. Надалі, вона лікувалася у свого психолога від ігрової залежності.

10. А в 2007 році Періс зробила заяву про те, що планує бути замороженою після своєї смерті. Для того, щоб у майбутньому її воскресили вчені, вона виділила Інституту кріоніки велику суму грошей.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...
 {title}
Дата: 5 грудня 2014 19:27 | Статус: | Автор: Виктор | Група: Гості
Уважаемая госпожа Перис Хилтон Вы тратите Громадные суммы денег по всему миру. Я ВАС умоляю Купите мне на старости автомобиль .
так хочется поездить на рыбалку и попутешествовать по УКРАИНЕ