Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

10 фактів про Мілу Куніс

 3-01-2015, 21:35       glamur       6186     
10 фактів про Мілу Куніс


1. Американська актриса Мілена Марківна Куніс народилася на Україні в Чернівцях, у сім'ї євреїв. У 1991 році вони переїхали до Америки і стали жити у Лос-Анджелесі.

2. У дитячому віці через порушення зору в неї розвинулася гетерохромія: одне око світло-коричневе, інше - зеленого кольору.

3. Міла з початку 2000 року озвучує Мег з мультфільму "Гріфіни". За це в 2007 році її номінували на премію "Енні".

4. З раннього віку Мілі подобалася творчість і мистецтво. Як тільки Куніс виповнилося 9 років, вона точно знала, що зовсім скоро стане дуже популярною особистістю. Вона почала зніматися у різних рекламних проектах товарів для дітей.

5. У період стосунків з Маколеєм Малкіним, Мілена Куніс шалено фанатіла від комп'ютерної гри World of Warcraft. В інтерв'ю вона говорила, що могла не спати і не їсти цілими днями через цю захоплюючу гру. Сьогодні ж, вона дуже любить грати в Farmville в одній із соціальних мереж.

6. Якось вона була так само захоплена покером. Вона стверджує, що під час гри у покер, втратила великі грошові кошти.

7. У вільний вечір Куніс відправляється зі своїми кращими друзями у "тури секретних вбивств". Вони на машині відвідують місця, де були скоєні жахливі відомі вбивства.

8. Мілі не подобається Меган Фокс. Вона каже, що Меган, завжди вимовляє різні непристойні вислови, а потім спостерігає, що ж з цього вийде. Міла заявляє, якщо Меган перестане так говорити, у неї все буде добре.

9. Міла Куніс заперечує всі плітки про пластичні операції. Одне видання заявляло, що вона робила собі операцію на носі, але порівнюючи її фотографії "до" і "після", все виглядає без змін. Вона кинула таку фразу: "Якщо я відвідую пластичного хірурга, то чому я досі ходжу з маленькими грудьми?"

10. У 14-річному віці, сам Чак Норріс навчив її битися. У неї була маленька роль у кінострічці "Уокер, техаський рейнджер", і Чак Норріс під час перерв, навчив її декільком технікам бою. Після цього Міла досі всім каже, щоб мали на увазі, що її вчив битися сам Чак Норріс.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...