Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » 10 цікавих фактів про Мерлін Монро

10 цікавих фактів про Мерлін Монро

 2-12-2014, 20:30       glamur       2436     
10 цікавих фактів про Мерлін Монро


1. Отіс Монро, дідусь Мерлін Монро, пішов із життя хворіючи на сифіліс, що призвело до недоумства.

2. Мама Мерлін, довгі роки провела у тій же психлікарні, що і її бабуся, яка померла у стінах цього закладу.

3. Незважаючи на численні плітки, досі не вдалося довести, що Мерлін і Джон Кеннеді були коханцями. Схоже, що вони просто дружили.

4. Коли Мерлін знімалася у фільмі "Сверблячка сьомого року", її чоловік Джо Ді Маджо, дуже ревнував. Їх шлюб був під загрозою, і щоб переконати чоловіка у вірності, Мерлін запросила його на знімальний майданчик. Але, саме тоді, знімалася сцена, де спідниця дівчини розліталася над вентиляційним люком. Пара незабаром розлучилася.

5. Всі режисери, які працювали з Мерлін, стверджували, що дівчина поводила себе обурливо на знімальних майданчиках: пропадала, забувала тексти, плутала слова, спізнювалася. Щоб відзняти один епізод, було необхідно від 20 до 40 дублів.

6. Партнер по фільму "Неприкаяні", Кларк Гейбл, був у захваті від закінчення зйомок, так як за його словами: "Монро довела мене до серцевого нападу", за час проведений на майданчику. На наступний день у актора стався інфаркт, і він помер через 11 днів.

7. Автор книги про Мерлін, Роберт Слетцер, називав себе четвертим чоловіком актриси. Це був його заробіток, на брехні та наклепі. Як не дивно, ніхто з друзів і членів сім'ї дівчини, не знали про існування цього чоловіка.

8. Актор Тоні Кертіс, з "У джазі тільки дівчата", говорив про їх поцілунок наступне: "Цілувати Мерлін - це як цілувати Гітлера".

9. Актриса зверталася за допомогою до пластичної хірургії. Лікарі змінили їй ніс, підборіддя, і підправили ріст волосся, яке росло на лобі, у формі трикутника.

10. Раніше думалося, що Мерлін підпилювала один з каблуків, щоб її хода була схожа на ходу з фільму "У джазі тільки дівчата". Актриса нічого не робила зі своїми туфлями, а такої ходи вона домоглася на зйомках фільму "Ніагара".
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...