Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» Наташа Королева розлучається з Тарзаном через зради

Наташа Королева розлучається з Тарзаном через зради

 17-12-2015, 21:00       Marianna_777       1459     
Серйозну сварку між подружжям спровокувала багата прихильниця Сергія, яка піднесла йому дорогий подарунок.

Наташа Королева розлучається з Тарзаном через зради

Знаменитий стриптизер, а за сумісництвом чоловік співачки Наташі Корольової зовсім загрався зі своїми прихильницями. Як пишуть ЗМІ, його остання інтрижка з багатою панянкою змусила Корольову поревнувати. Артистка так розізлилася, що почала загрожувати дружину розлученням.

Учора ввечері, 16 грудня інтернет підірвала сенсаційна новина про розлучення однієї з найміцніших пар російського шоу-бізнесу Наташі Корольової та Сергія Глушка. Відомо, що між парою спалахнула не жартівлива сварка мала через ревнощі Королевою.

Виявляється, Глушко зовсім забув про пристойність і практично не приховував від дружини походеньки наліво. Наташа довго терпіла подібне ставлення, поки одна з його добре забезпечених прихильниць не розпочали дарувати Тарзану подарунки.

Днями до дверей будинку, де живуть Наталя та Сергій, був доставлений новенький автомобіль, прикрашений бантом. Не важко здогадатися, кому був адресований презент. Подібна зухвалість сильно розлютила співачку, чаша терпіння була переповнена, і вибухнув скандал.

«Ну що ви, це просто якийсь то маячня, - обурилася співачка. - Не знаю де тільки беруть люди ці небилиці, після яких наш телефон розривається від дзвінків. Звичайно ж це все не правда, ми не розлучаємося з Сергієм, у нас все добре », - запевнила Корольова.

Однак, новина про розлад у родині артистки розійшлася в мережі блискавично. Сподіваємося, що це дійсно, чия злий жарт, немаючий правдивого підтексту.

Нагадаємо, що нещодавно подружжя відсвяткувало 12-річчя з дня весілля, а зовсім скоро їх синові буде вже 14 років. Королева раніше зізнавалася в інтерв'ю, що з чоловіком вони звичайно сваряться, як і всі нормальні пари, але щодо серйозних питань у них розбіжностей немає.

«Буває, ми з чоловіком сваримося. Все ж робота у нас напружена, нервова. Іноді не виходить залишити весь негатив на порозі, і ти несеш його в будинок. Причому щодо серйозних питань розбіжностей немає, лаємося завжди через дрібниці. Сергій запальний, може завестися, наговорити зайвого. Але при цьому він відходить швидко. Я на відміну від юільшості крикливих і скандальних дівчат насправді дуже спокійна. Не вибухають, а просто на якийсь час перестаю з ним спілкуватися, тримаю дистанцію. Караю його таким чином за неправоту. Найефективніше виходить, ніж кричати і лаятися. Чоловіка мовчання дратує, і він усвідомлює, що десь переборщив. Через якийсь час йду першим на примирення. Довго образи не тримаю, все ж палицю перегинати не потрібно ».
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...