Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Камерон Діас заручилася?

Камерон Діас заручилася?

 22-12-2014, 18:00       o_sem       1260     
Камерон Діас заручилася?


Відома холостячка Камерон Діас, схоже, вирішила відмовитися від своїх старих принципів. Останнім часом, все частіше і частіше з’являються новини щодо того, що Камерон всерйоз вирішила узаконити свої стосунки зі своїм нинішнім бойфрендом тридцяти п’ятирічним музикантом Бенджі Медденом.

Нова новина звучить ще більш серйозно – численні інсайдери запевняють, що пара вже встигла заручитися. Вже декілька тижнів ця новина з’являється у різноманітних виданнях, а тепер її підтвердив доволі авторитетний US Wekly, зі слів найближчого оточення пари. Проте, ні Камерон, ні Бенджі, ні їхні офіційні представники поки що ніяк не коментують цю новину.

Нагадаємо, що вперше пара з’явилася на публіці разом на початку травня цього року. Їх познайомила Ніколь Річі – дружина Джоена Меддена – рідного брата Бенджі. Пара настільки швидко знайшла спільну мову, що вже через декілька зустрічей друзі почали говорити про серйозність їхніх стосунків.

Якщо ця чутка дійсно реальна, то цей шлюб стане першим, як для сорока дворічної Камерон, так і для на сім років молодшого Бенджі. Сподіваємося, що вони дійсно стали настільки близькі, що вирішили дати обітниці один одному у вічному коханні. Щиро вітаємо їх із таким серйозним і відповідальним рішенням, бажаємо взаєморозуміння і довгих років життя.

Камерон Діас заручилася?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...